ME
Live
News
Live Scores
Competitions
FIFA World Cup
European Championship
UEFA Champions League
UEFA Europa League
Copa America
UEFA Nations League
FIFA World Cup qualification (UEFA)
Euro U21
Olympics
Euro U19
All Competitions
Premier League
FA Cup
Primera Division
Copa Del Rey
Serie A
Serie B
Premier Liga
First League
1. Bundesliga
Dfb Pokal
Ligue 1
Ligue 2
Premier League
Süper Lig
Major League Soccer
Eredivisie
Video
Transfers
Awards
UEFA Ranking
Other
FIFA Ranking
Birthdays
Sign in
09:34 29.03
Soccer365
›
Competitions
›
Tweede Divisie
›
2023/2024
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
›
Schedule
Tournament
Schedule
Results
Stadiums
Teams
Player stats
Coaches
Referees
Transfers
All teams
All teams
ACV
ADO '20
Almere City II
Amsterdamsche FC
De Treffers
Excelsior Maassluis
GVVV
HHC Hardenberg
Jong Sparta
Katwijk
Koninklijke
Kozakken Boys
Lisse
Noordwijk
Quick Boys
Rijnsburgse Boys
Scheveningen
Spakenburg
Postponed
27-round
30.03, 09:30
Noordwijk
-
Kozakken Boys
-
30.03, 09:30
Excelsior Maassluis
-
De Treffers
-
30.03, 09:30
ACV
-
ADO '20
-
30.03, 09:30
Lisse
-
Quick Boys
-
30.03, 09:30
HHC Hardenberg
-
GVVV
-
30.03, 10:00
Amsterdamsche FC
-
Rijnsburgse Boys
-
30.03, 10:30
Koninklijke
-
Jong Sparta
-
30.03, 10:30
Katwijk
-
Scheveningen
-
30.03, 13:00
Almere City II
-
Spakenburg
-
28-round
06.04, 08:30
Rijnsburgse Boys
-
Katwijk
-
06.04, 09:30
Scheveningen
-
Excelsior Maassluis
-
06.04, 09:30
Koninklijke
-
Amsterdamsche FC
-
06.04, 09:30
GVVV
-
Lisse
-
06.04, 10:00
ADO '20
-
HHC Hardenberg
-
06.04, 10:00
Spakenburg
-
Noordwijk
-
06.04, 10:00
Quick Boys
-
Almere City II
-
06.04, 10:30
Jong Sparta
-
Kozakken Boys
-
06.04, 13:00
De Treffers
-
ACV
-
29-round
13.04, 09:30
Excelsior Maassluis
-
Rijnsburgse Boys
-
13.04, 09:30
ACV
-
Scheveningen
-
13.04, 09:30
HHC Hardenberg
-
De Treffers
-
13.04, 09:30
Lisse
-
ADO '20
-
13.04, 09:30
Noordwijk
-
Quick Boys
-
13.04, 10:00
Amsterdamsche FC
-
Jong Sparta
-
13.04, 10:00
Kozakken Boys
-
Spakenburg
-
13.04, 10:00
Almere City II
-
GVVV
-
13.04, 10:30
Katwijk
-
Koninklijke
-
30-round
20.04, 09:30
Koninklijke
-
Excelsior Maassluis
-
20.04, 09:30
Scheveningen
-
HHC Hardenberg
-
20.04, 09:30
GVVV
-
Noordwijk
-
20.04, 10:00
Quick Boys
-
Kozakken Boys
-
20.04, 10:00
Amsterdamsche FC
-
Katwijk
-
20.04, 10:00
Rijnsburgse Boys
-
ACV
-
20.04, 10:30
Jong Sparta
-
Spakenburg
-
20.04, 13:00
De Treffers
-
Lisse
-
21.04, 09:00
ADO '20
-
Almere City II
-
31-round
04.05, 09:30
Excelsior Maassluis
-
Amsterdamsche FC
-
04.05, 09:30
ACV
-
Koninklijke
-
04.05, 09:30
Noordwijk
-
ADO '20
-
04.05, 09:30
Lisse
-
Scheveningen
-
04.05, 09:30
HHC Hardenberg
-
Rijnsburgse Boys
-
04.05, 10:00
Kozakken Boys
-
GVVV
-
04.05, 10:00
Spakenburg
-
Quick Boys
-
04.05, 10:30
Almere City II
-
De Treffers
-
04.05, 10:30
Katwijk
-
Jong Sparta
-
32-round
11.05, 09:30
Scheveningen
-
Almere City II
-
11.05, 09:30
GVVV
-
Spakenburg
-
11.05, 10:00
Rijnsburgse Boys
-
Lisse
-
11.05, 10:00
ADO '20
-
Kozakken Boys
-
11.05, 10:00
Amsterdamsche FC
-
ACV
-
11.05, 10:30
Katwijk
-
Excelsior Maassluis
-
11.05, 10:30
Jong Sparta
-
Quick Boys
-
11.05, 10:30
Koninklijke
-
HHC Hardenberg
-
11.05, 13:00
De Treffers
-
Noordwijk
-
33-round
18.05, 13:00
Quick Boys
-
GVVV
-
18.05, 13:00
ACV
-
Katwijk
-
18.05, 13:00
Spakenburg
-
ADO '20
-
18.05, 13:00
Kozakken Boys
-
De Treffers
-
18.05, 13:00
Noordwijk
-
Scheveningen
-
18.05, 13:00
Almere City II
-
Rijnsburgse Boys
-
18.05, 13:00
Lisse
-
Koninklijke
-
18.05, 13:00
HHC Hardenberg
-
Amsterdamsche FC
-
18.05, 13:00
Jong Sparta
-
Excelsior Maassluis
-
34-round
25.05, 13:00
Katwijk
-
HHC Hardenberg
-
25.05, 13:00
Amsterdamsche FC
-
Lisse
-
25.05, 13:00
Koninklijke
-
Almere City II
-
25.05, 13:00
Rijnsburgse Boys
-
Noordwijk
-
25.05, 13:00
Scheveningen
-
Kozakken Boys
-
25.05, 13:00
De Treffers
-
Spakenburg
-
25.05, 13:00
ADO '20
-
Quick Boys
-
25.05, 13:00
GVVV
-
Jong Sparta
-
25.05, 13:00
Excelsior Maassluis
-
ACV
-