ME
Live
News
Live Scores
Competitions
FIFA World Cup
European Championship
UEFA Champions League
UEFA Europa League
Copa America
UEFA Nations League
FIFA World Cup qualification (UEFA)
Euro U21
Olympics
Euro U19
All Competitions
Premier League
FA Cup
Primera Division
Copa Del Rey
Serie A
Serie B
Premier Liga
First League
1. Bundesliga
Dfb Pokal
Ligue 1
Ligue 2
Premier League
Süper Lig
Major League Soccer
Eredivisie
Video
Transfers
Awards
UEFA Ranking
Other
FIFA Ranking
Birthdays
Sign in
21:19 28.03
Soccer365
›
Competitions
›
UEFA Nations League - League C
›
2024/2025
2024/2025
2022/2023
2020/2021
2018/2019
›
Schedule
Tournament
Schedule
Results
Stadiums
Teams
Coaches
News
All teams
All teams
Armenia
Azerbaijan
Belarus
Bulgaria
Cyprus
Estonia
Faroe Islands
Kosovo
Latvia
Luxembourg
North Macedonia
Northern Ireland
Romania
Slovakia
Sweden
All cities
All cities
Belfast
Luxembourg
Riga
Sofia
Stockholm
Tallinn
Torshavn
All stadiums
All stadiums
A. Le Coq Arena
Daugavas stadions
Friends Arena
Stade de Luxembourg
Stadion Vasil Levski
Torsvoellur Stadium
Windsor Park
Postponed
1-round
05.09, 13:00
Azerbaijan
-
Sweden
-
05.09, 15:45
Estonia
-
Slovakia
-
05.09, 15:45
Northern Ireland
-
Luxembourg
-
05.09, 15:45
Belarus
-
Bulgaria
-
06.09, 15:45
Kosovo
-
Romania
-
06.09, 15:45
Lithuania/Gibraltar
-
Cyprus
-
07.09, 10:00
Faroe Islands
-
North Macedonia
-
07.09, 13:00
Armenia
-
Latvia
-
2-round
08.09, 10:00
Luxembourg
-
Belarus
-
08.09, 13:00
Slovakia
-
Azerbaijan
-
08.09, 13:00
Bulgaria
-
Northern Ireland
-
08.09, 15:45
Sweden
-
Estonia
-
09.09, 15:45
Cyprus
-
Kosovo
-
09.09, 15:45
Romania
-
Lithuania/Gibraltar
-
10.09, 15:45
Latvia
-
Faroe Islands
-
10.09, 15:45
North Macedonia
-
Armenia
-
3-round
10.10, 15:45
Faroe Islands
-
Armenia
-
10.10, 15:45
Latvia
-
North Macedonia
-
11.10, 15:45
Estonia
-
Azerbaijan
-
11.10, 15:45
Slovakia
-
Sweden
-
12.10, 10:00
Lithuania/Gibraltar
-
Kosovo
-
12.10, 13:00
Bulgaria
-
Luxembourg
-
12.10, 15:45
Cyprus
-
Romania
-
12.10, 15:45
Belarus
-
Northern Ireland
-
4-round
13.10, 13:00
Armenia
-
North Macedonia
-
13.10, 15:45
Faroe Islands
-
Latvia
-
14.10, 13:00
Azerbaijan
-
Slovakia
-
14.10, 15:45
Estonia
-
Sweden
-
15.10, 15:45
Kosovo
-
Cyprus
-
15.10, 15:45
Lithuania/Gibraltar
-
Romania
-
15.10, 15:45
Belarus
-
Luxembourg
-
15.10, 15:45
Northern Ireland
-
Bulgaria
-
5-round
14.11, 12:00
Armenia
-
Faroe Islands
-
14.11, 14:45
North Macedonia
-
Latvia
-
15.11, 14:45
Luxembourg
-
Bulgaria
-
15.11, 14:45
Northern Ireland
-
Belarus
-
15.11, 14:45
Romania
-
Kosovo
-
15.11, 14:45
Cyprus
-
Lithuania/Gibraltar
-
16.11, 09:00
Azerbaijan
-
Estonia
-
16.11, 14:45
Sweden
-
Slovakia
-
6-round
17.11, 09:00
Latvia
-
Armenia
-
17.11, 09:00
North Macedonia
-
Faroe Islands
-
18.11, 14:45
Kosovo
-
Lithuania/Gibraltar
-
18.11, 14:45
Romania
-
Cyprus
-
18.11, 14:45
Bulgaria
-
Belarus
-
18.11, 14:45
Luxembourg
-
Northern Ireland
-
19.11, 14:45
Slovakia
-
Estonia
-
19.11, 14:45
Sweden
-
Azerbaijan
-