08:40 22.09
Tournament Schedule Results Stadiums Teams News History Predictions
Team Manager Founded Links UEFA middle Age middle H middle W
Hastings 1894            
Southport 1881            
Kidderminster Harriers 1886            
Alfreton Town 1959            
Dartford 1888            
Bradford Park Avenue 1907            
Glossop North End            
Woking 1889            
Faversham Town 1884          
Bath City 1889            
York City 1922            
Dorchester Town 1880            
FC Romania            
Haverhill            
Northwich Victoria 1874            
Poole Town              
Shortwood 1900          
Weymouth 1890            
Tamworth 1933            
Chelmsford City 1938            
Warrington 1949            
Worcester City 1902            
Gosport Borough 1944            
Nuneaton Borough 2008            
Telford United 2004            
Altrincham 1891            
Welling United 1963            
Torquay United 1899            
Didcot Town 1907            
Gloucester City 1883            
Weston 1887            
Hemel Hempstead 1885            
Grays Athletic 1890            
Darlington 1883 2012            
Guiseley 1909            
Gorleston            
Stocksbridge 1986            
Billingham Synthonia            
Hitchin Town              
Chesham United 1917            
Bishop's Stortford 1874            
Sheffield FC 1857          
Consett            
Wantage Town 1892          
Cambridge City 1908            
Hednesford Town 1880            
Truro City 1889            
Whitehawk 1945            
United of Manchester 2005            
North Ferriby United              
Bury Town 1872            
Kirkley & Pakefield            
Witton Albion 1887            
Taunton Town            
Bideford 1946            
Stockport County 1883            
Kidlington 1908          
Kettering Town 1872            
Hullbridge Sports            
Halesowen Town 1873            
Hayes & Yeading United 2007            
Uxbridge            
Holbeach United            
Dulwich Hamlet 1893            
Workington 1921            
Herne Bay 1886          
Bodmin Town 1889          
Bedworth United 1895          
Hyde 1919            
Larkhall Athletic            
Paulton Rovers            
Newton Aycliffe            
Oxford City 1882            
Oadby Town 1937          
Northwood            
South Park 1897          
Bridgwater Town 1898          
Spennymoor Town 1931            
Potters Bar Town 1960            
Bamber Bridge 1974            
Basingstoke Town 1896            
Dunstable Town 1883            
Aveley 1927          
North Leigh            
Burscough 1946            
Bognor Regis Town 1883            
Margate 1896            
Eastbourne Town 1881          
Buxton 1877            
Enfield Town 2001            
Harlow Town 1879            
Marine 1894            
Ashton United 1878            
Farnborough              
Barwell 1992            
Mossley 1903          
Market Drayton Town            
Harrow Borough 1933            
Rushall Olympic              
Ramsbottom United 1966          
Metropolitan Police 1919            
Soham Town Rangers            
Clitheroe 1877          
Droylsden 1892            
Brighouse Town            
Harrogate Railway 1935            
Merthyr Town 1909          
Hampton & Richmond Borough 1921            
Staines Town 1892            
Colwyn Bay 1881            
Stamford              
Chippenham Town 1873            
Billericay Town 1880            
Blyth Spartans 1899            
Grantham Town              
Eastbourne Borough 1964            
Rushden & Diamonds 2011          
Stourbridge 1876            
Stalybridge Celtic 1909            
Brentwood Town 1954          
Wealdstone 1899            
Sporting Khalsa            
St Albans City 1881            
Hornchurch 2005            
Gainsborough Trinity 1873            
Brackley Town 1890            
Chorley 1883            
Needham Market 1919            
Cirencester Town 1889          
East Thurrock United 1969            
Hungerford Town 1886            
Lewes 1885            
Nantwich Town 1884            
Skelmersdale United 1882            
Slough Town              
Merstham 1892            
Histon 1904            
Wingate & Finchley              
Mickleover Sports 1948            
Matlock Town 1878            
Stratford Town 1941            
Hendon 1908            
East Grinstead Town 1890            
Tiverton Town 1913          
Cheshunt 1946          
Leighton Town            
Whyteleafe 1946          
Chatham Town 1894          
Curzon Ashton 1963            
Boston United 1933            
Corby Town 1948            
Lowestoft Town 1887            
Cinderford Town              
Hythe Town            
Royston Town 1872            
Three Bridges 1901          
Molesey            
Folkestone Invicta 1936            
Wimborne Town            
Kidsgrove Athletic            
Sutton Coldfield Town              
Thamesmead Town 1969            
Frome Town              
Leamington 1891            
Marlow            
Concord Rangers 1967            
Kingstonian 1885            
Tilbury 1900          
Barkingside 1898          
Kendal Town 1919          
Waltham Abbey 1944          
Lancaster City 1905            
Frickley Athletic 1910            
Canvey Island 1926            
King's Lynn Town 2010          
Leiston              
Chipstead 1906          
Dorking Wanderers              
Tooting & Mitcham United 1932          
Maldon & Tiptree            
Worthing 1886            
Egham Town 1963          
Radcliffe Borough 1949          
Newcastle Town            
Redbridge            
Tividale 1954          
Scarborough Athletic 2007            
Belper Town 1883          
Redditch United 1891            
Biggleswade Town              
Ramsgate 1886            
Cray Wanderers 1860            
Haringey Borough 1973          
Arlesey Town 1891            
Stafford Rangers 1876            
Coalville Town 1926            
Whitby Town 1880            
Shildon            
Heybridge Swifts              
Worksop Town 1861          
Bedford              
Aylesbury United 1897          
Sudbury 1999            
Camberley Town          
Gresley Rovers 1882        
West Auckland Town 1893          
Wisbech Town            
Carshalton Athletic              
Winsford United            
Lincoln United            
Shepshed Dynamo            
Ashford Town 1965          
Bishop Auckland            
Bashley 1947            
Walton & Hersham 1945          
Leek Town            
Rugby Town 1956          
Whitley Bay            
Leatherhead 1907            
South Shields            
Bootle            
Clevedon Town            
Farsley 2010        
Sevenoaks Town            
Chasetown 1954            
AFC Mansfield 2012          
Burgess Hill 1882            
Hanwell Town 1920          
Bridlington            
Colliers Wood United            
Kempston 1884          
Hadley            
Chester 2010            
Westfields          
Swindon Supermarine 1992          
Quorn              
Corinthian-Casuals 1882            
Hereford FC 2015            
Bournemouth Poppies            
Knaphill            
Barking 1880          
Guildford City 1921          
Bedford Town 1908          
Selby Town            
Newport (IOW)            
Barnstaple Town            
Eynesbury Rovers            
Haughmond          
Peterborough Sports 1919          
City of Liverpool          
Sittingbourne            
Bristol Manor Farm 1960          
Fleet Town 1890          
Thame            
Mangotsfield 1951          
Thatcham Town            
Street 1880          
Totton            
Aylesbury 1930          
Athletic Crayford 1916          
Bedfont Sports 1962          
Whitstable Town 1886          
Phoenix Sports            
Pickering Town            
Mildenhall Town            
Berkhamsted            
Welwyn Garden City            
Spalding Unitedм            
Carlton Town            
Pontefract Collieries            
Ossett United 2018