ME
Live
News
Live Scores
Competitions
FIFA World Cup
European Championship
UEFA Champions League
UEFA Europa League
Copa America
UEFA Nations League
FIFA World Cup qualification (UEFA)
Euro U21
Olympics
Euro U19
All Competitions
Premier League
FA Cup
Primera Division
Copa Del Rey
Serie A
Serie B
Premier Liga
First League
1. Bundesliga
Dfb Pokal
Ligue 1
Ligue 2
Premier League
Süper Lig
Major League Soccer
Eredivisie
Video
Transfers
Awards
UEFA Ranking
Other
FIFA Ranking
Birthdays
Sign in
05:42 18.04
Soccer365
›
Competitions
›
Premier League
›
2024
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994/1995
1993/1994
1992/1993
1992
›
Results
Tournament
Schedule
Results
Stadiums
Teams
Player stats
Coaches
Referees
Transfers
History
News
All teams
All teams
Arsenal Dzerzhinsk
BATE
Dinamo Brest
Dinamo Minsk
Dnepr Mogilev
FC Minsk
Gomel
Isloch
Naftan
Neman
Shakhtyor Soligorsk
Slavia Mozyr
Slutsk
Smorgon
Torpedo BelAZ
Vitebsk
All cities
All cities
Barysaw
Brest
Dzerginsk
Gomel
Hrodna
Mahilyow
Minsk
Mozyr
Navapolatsk
Salihorsk
Slutsk
Vitebsk
Zhodzina
All stadiums
All stadiums
Borisov Arena
Central'ny Vitsyebski
Dinamo-Uni
Dynama
Gorodskoy stadion
OSK Brestskiy
RTsOP BGU
Shakhter
Slutsk State College Stadium
Spartak
Stadion FK Minsk
Stadyen Atlant
Stadyen Haradski
Stadyen Nyoman
Stroitel
Torpedo
Tsentralny
Yunost
Cancelled
4-round
14.04, 11:00
Dinamo Brest
3
FC Minsk
0
14.04, 09:00
Shakhtyor Soligorsk
1
Slavia Mozyr
3
14.04, 07:00
Naftan
1
Smorgon
1
13.04, 13:00
Torpedo BelAZ
2
BATE
0
13.04, 11:00
Isloch
0
Arsenal Dzerzhinsk
2
13.04, 09:00
Gomel
0
Dinamo Minsk
1
13.04, 07:00
Dnepr Mogilev
0
Neman
2
12.04, 10:30
Vitebsk
2
Slutsk
0
3-round
07.04, 11:00
Dinamo Minsk
2
Naftan
2
07.04, 09:00
Neman
1
Torpedo BelAZ
0
07.04, 07:00
Slavia Mozyr
2
Isloch
1
06.04, 11:00
Shakhtyor Soligorsk
0
Dinamo Brest
4
06.04, 09:00
BATE
1
Gomel
3
06.04, 07:00
Slutsk
0
Dnepr Mogilev
1
05.04, 12:00
FC Minsk
2
Smorgon
3
05.04, 10:00
Arsenal Dzerzhinsk
1
Vitebsk
1
2-round
31.03, 10:00
FC Minsk
0
Dinamo Minsk
0
31.03, 08:00
Torpedo BelAZ
1
Slutsk
0
31.03, 06:00
Gomel
2
Neman
3
30.03, 10:00
Isloch
0
Shakhtyor Soligorsk
0
30.03, 08:00
Vitebsk
2
Slavia Mozyr
3
30.03, 06:00
Naftan
0
BATE
0
29.03, 11:00
Dinamo Brest
4
Smorgon
1
29.03, 09:00
Dnepr Mogilev
0
Arsenal Dzerzhinsk
0
1-round
17.03, 09:00
Shakhtyor Soligorsk
1
Vitebsk
0
17.03, 07:00
Slutsk
1
Gomel
1
17.03, 05:00
Arsenal Dzerzhinsk
0
Torpedo BelAZ
1
16.03, 09:00
Dinamo Minsk
5
Smorgon
0
16.03, 07:00
Neman
2
Naftan
1
16.03, 05:00
FC Minsk
0
BATE
1
15.03, 11:00
Slavia Mozyr
2
Dnepr Mogilev
0
15.03, 09:00
Isloch
1
Dinamo Brest
1