10:41 18.08
Tournament Schedule Results Stadiums Teams Predictions
Group 6
 
 
Pld
W
D
L
GF
GA
+/-
Pts
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Bunol
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Crevillente
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Paiporta
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Paterna
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Rayo Ibense
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Recambios Colon
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Roda
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Silla
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Villarreal III
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Borriol
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Almazora
0
0
0
0
0
0
0
0
13
0
0
0
0
0
0
0
0
14
0
0
0
0
0
0
0
0
15
0
0
0
0
0
0
0
0
16
0
0
0
0
0
0
0
0
17
0
0
0
0
0
0
0
0
18
0
0
0
0
0
0
0
0
19
0
0
0
0
0
0
0
0
20
0
0
0
0
0
0
0
0
21
0
0
0
0
0
0
0
0

Group 17
 
 
Pld
W
D
L
GF
GA
+/-
Pts
1
Borja
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Brea
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Carinena
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Caspe
0
0
0
0
0
0
0
0
5
CDJ Tamarite
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Fraga
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Illueca
0
0
0
0
0
0
0
0
8
La Almunia
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Robres
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Belchite 97
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Almudevar
0
0
0
0
0
0
0
0
12
0
0
0
0
0
0
0
0
13
0
0
0
0
0
0
0
0
14
0
0
0
0
0
0
0
0
15
0
0
0
0
0
0
0
0
16
0
0
0
0
0
0
0
0
17
Sabinanigo
0
0
0
0
0
0
0
0
18
Tarazona
0
0
0
0
0
0
0
0
19
Utebo
0
0
0
0
0
0
0
0
20
Valdefierro
0
0
0
0
0
0
0
0

Group 16
 
 
Pld
W
D
L
GF
GA
+/-
Pts
1
River Ebro
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Tedeon
0
0
0
0
0
0
0
0
3
UD Logrones II
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Vianes
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Yague
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Casalarreina
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
0
0
11
0
0
0
0
0
0
0
0
12
0
0
0
0
0
0
0
0
13
Agoncillo
0
0
0
0
0
0
0
0
14
Anguiano
0
0
0
0
0
0
0
0
15
Berceo
0
0
0
0
0
0
0
0
16
0
0
0
0
0
0
0
0
17
0
0
0
0
0
0
0
0
18
0
0
0
0
0
0
0
0
19
0
0
0
0
0
0
0
0
20
Calasancio
0
0
0
0
0
0
0
0

Group 15
 
 
Pld
W
D
L
GF
GA
+/-
Pts
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Ardoi
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Baztan
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Beti Kozkor
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Cantolagua
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Corellano
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Cortes
0
0
0
0
0
0
0
0
13
Gares
0
0
0
0
0
0
0
0
14
Huarte
0
0
0
0
0
0
0
0
15
Idoya
0
0
0
0
0
0
0
0
16
Iruna
0
0
0
0
0
0
0
0
17
Oberena
0
0
0
0
0
0
0
0
18
Pamplona
0
0
0
0
0
0
0
0
19
Subiza
0
0
0
0
0
0
0
0
20
Txantrea
0
0
0
0
0
0
0
0

Group 14
 
 
Pld
W
D
L
GF
GA
+/-
Pts
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Aceuchal
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Atletico Pueblonuevo
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Azuaga
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Calamonte
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Valdivia
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Castuera
0
0
0
0
0
0
0
0
13
CD Coria
0
0
0
0
0
0
0
0
14
CP Amanecer
0
0
0
0
0
0
0
0
15
Diocesano
0
0
0
0
0
0
0
0
16
Extremadura UD II
0
0
0
0
0
0
0
0
17
Montijo
0
0
0
0
0
0
0
0
18
Olivenza
0
0
0
0
0
0
0
0
19
Santa Amalia
0
0
0
0
0
0
0
0
20
Trujillo
0
0
0
0
0
0
0
0

Group 13
 
 
Pld
W
D
L
GF
GA
+/-
Pts
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Águilas FC
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Atletico Pulpileno
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Bala Azul
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Cartagena FC
0
0
0
0
0
0
0
0
9
UCAM Murcia II
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Real Murcia II
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Muleno
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Cieza
0
0
0
0
0
0
0
0
13
Deportiva Minera
0
0
0
0
0
0
0
0
14
EDMF Churra
0
0
0
0
0
0
0
0
15
EG El Palmar
0
0
0
0
0
0
0
0
16
Huercal-Overa
0
0
0
0
0
0
0
0
17
La Hoya Lorca II
0
0
0
0
0
0
0
0
18
La Union CF
0
0
0
0
0
0
0
0
19
Los Garres
0
0
0
0
0
0
0
0
20
Minerva
0
0
0
0
0
0
0
0

Group 12
 
 
Pld
W
D
L
GF
GA
+/-
Pts
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
UD San Fernando
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Union Puerto
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Union Sur Yaiza
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Vera
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Tenerife II
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Santa Ursula
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Buzanada
0
0
0
0
0
0
0
0
9
El Cotillo
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Estrella
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Güímar
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Haría
0
0
0
0
0
0
0
0
13
Las Palmas III
0
0
0
0
0
0
0
0
14
Las Zocas
0
0
0
0
0
0
0
0
15
Los Llanos
0
0
0
0
0
0
0
0
16
Panadería Pulido
0
0
0
0
0
0
0
0
17
0
0
0
0
0
0
0
0
18
0
0
0
0
0
0
0
0
19
0
0
0
0
0
0
0
0
20
0
0
0
0
0
0
0
0
21
0
0
0
0
0
0
0
0

Group 11
 
 
Pld
W
D
L
GF
GA
+/-
Pts
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Poblense
0
0
0
0
0
0
0
0
5
San Rafael
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Santa Catalina Atletico
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Serverense
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Son Cladera
0
0
0
0
0
0
0
0
9
UD Ibiza
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Platges de Calvia
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Petra
0
0
0
0
0
0
0
0
12
0
0
0
0
0
0
0
0
13
Alcudia
0
0
0
0
0
0
0
0
14
Binissalem
0
0
0
0
0
0
0
0
15
Ciudad de Ibiza
0
0
0
0
0
0
0
0
16
Collerense
0
0
0
0
0
0
0
0
17
Esporles
0
0
0
0
0
0
0
0
18
Felanitx
0
0
0
0
0
0
0
0
19
Ferriolense
0
0
0
0
0
0
0
0
20
Mercadal
0
0
0
0
0
0
0
0

Group 10
 
 
Pld
W
D
L
GF
GA
+/-
Pts
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Atlético Espeleño
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Cabecense
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Cadiz II
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Castilleja
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Guadalcacin
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Puente Genil
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Recreativo Huelva II
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
0
0
11
0
0
0
0
0
0
0
0
12
0
0
0
0
0
0
0
0
13
0
0
0
0
0
0
0
0
14
0
0
0
0
0
0
0
0
15
0
0
0
0
0
0
0
0
16
0
0
0
0
0
0
0
0
17
0
0
0
0
0
0
0
0
18
0
0
0
0
0
0
0
0
19
0
0
0
0
0
0
0
0
20
0
0
0
0
0
0
0
0

Group 9
 
 
Pld
W
D
L
GF
GA
+/-
Pts
1
Villacarrillo
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Antequera
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Atarfe Industrial
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Ciudad de Torredonjimeno
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Huetor Tajar
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Huétor Vega
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Juventud Torremolinos
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Maracena
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Martos
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Melistar
0
0
0
0
0
0
0
0
11
0
0
0
0
0
0
0
0
12
0
0
0
0
0
0
0
0
13
0
0
0
0
0
0
0
0
14
0
0
0
0
0
0
0
0
15
0
0
0
0
0
0
0
0
16
0
0
0
0
0
0
0
0
17
0
0
0
0
0
0
0
0
18
0
0
0
0
0
0
0
0
19
0
0
0
0
0
0
0
0
20
0
0
0
0
0
0
0
0
21
0
0
0
0
0
0
0
0
22
Rincon
0
0
0
0
0
0
0
0

Group 8
 
 
Pld
W
D
L
GF
GA
+/-
Pts
1
Beroil Bupolsa
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Burgos Promesas
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Cristo Atletico
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Cultural Cebrerena
0
0
0
0
0
0
0
0
5
La Baneza
0
0
0
0
0
0
0
0
6
La Virgen del Camino
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Numancia II
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Real Burgos
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Salmantino
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Bembibre
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Becerril
0
0
0
0
0
0
0
0
12
0
0
0
0
0
0
0
0
13
0
0
0
0
0
0
0
0
14
0
0
0
0
0
0
0
0
15
0
0
0
0
0
0
0
0
16
Almazan
0
0
0
0
0
0
0
0
17
Atletico Tordesillas
0
0
0
0
0
0
0
0
18
San José de Soria
0
0
0
0
0
0
0
0
19
Sporting Uxama
0
0
0
0
0
0
0
0
20
Unionistas de Salamanca
0
0
0
0
0
0
0
0

Group 7
 
 
Pld
W
D
L
GF
GA
+/-
Pts
1
San Agustín del Guadalix
0
0
0
0
0
0
0
0
2
San Fernando de Henares
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Tres Cantos
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Villaverde-Boetticher
0
0
0
0
0
0
0
0
5
RSD Alcala
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Alcorcon II
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Atletico de Pinto
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Colmenar Viejo
0
0
0
0
0
0
0
0
11
El Álamo
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Internacional
0
0
0
0
0
0
0
0
13
Leganés II
0
0
0
0
0
0
0
0
14
Los Yebenes
0
0
0
0
0
0
0
0
15
0
0
0
0
0
0
0
0
16
0
0
0
0
0
0
0
0
17
0
0
0
0
0
0
0
0
18
0
0
0
0
0
0
0
0
19
0
0
0
0
0
0
0
0
20
Rayo Vallecano II
0
0
0
0
0
0
0
0

Group 5
 
 
Pld
W
D
L
GF
GA
+/-
Pts
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
0
0
11
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Castelldefels
0
0
0
0
0
0
0
0
13
Cerdanyola del Valles
0
0
0
0
0
0
0
0
14
Granollers
0
0
0
0
0
0
0
0
15
Horta
0
0
0
0
0
0
0
0
16
Reus Deportiu II
0
0
0
0
0
0
0
0
17
Santboia
0
0
0
0
0
0
0
0
18
Santfeliuenc
0
0
0
0
0
0
0
0
19
Vilafranca
0
0
0
0
0
0
0
0
20
Vilassar de Mar
0
0
0
0
0
0
0
0

Group 4
 
 
Pld
W
D
L
GF
GA
+/-
Pts
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
0
0
11
0
0
0
0
0
0
0
0
12
0
0
0
0
0
0
0
0
13
Anaitasuna FT
0
0
0
0
0
0
0
0
14
Berio
0
0
0
0
0
0
0
0
15
CD Getxo
0
0
0
0
0
0
0
0
16
Deusto
0
0
0
0
0
0
0
0
17
Santurtzi
0
0
0
0
0
0
0
0
18
Santutxu
0
0
0
0
0
0
0
0
19
Sodupe
0
0
0
0
0
0
0
0
20
Somorrostro
0
0
0
0
0
0
0
0

Group 3
 
 
Pld
W
D
L
GF
GA
+/-
Pts
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Atletico Albericia
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Barreda
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Vimenor
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Velarde
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Bezana
0
0
0
0
0
0
0
0
13
Cayon
0
0
0
0
0
0
0
0
14
Cultural Guarnizo
0
0
0
0
0
0
0
0
15
EDM Santillana
0
0
0
0
0
0
0
0
16
Racing Santander II
0
0
0
0
0
0
0
0
17
Samano
0
0
0
0
0
0
0
0
18
Siete Villas
0
0
0
0
0
0
0
0
19
Solares
0
0
0
0
0
0
0
0
20
Textil Escudo
0
0
0
0
0
0
0
0

Group 2
 
 
Pld
W
D
L
GF
GA
+/-
Pts
1
Atletico de Lugones
0
0
0
0
0
0
0
0
2
San Martín
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Siero
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Valdesoto
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Roces
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Real Oviedo II
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Ceares
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Colunga
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Covadonga
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Gijon Industrial
0
0
0
0
0
0
0
0
11
L'Entregu
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Llanera
0
0
0
0
0
0
0
0
13
Llanes
0
0
0
0
0
0
0
0
14
Mosconia
0
0
0
0
0
0
0
0
15
Praviano
0
0
0
0
0
0
0
0
16
0
0
0
0
0
0
0
0
17
0
0
0
0
0
0
0
0
18
0
0
0
0
0
0
0
0
19
0
0
0
0
0
0
0
0
20
0
0
0
0
0
0
0
0

Group 1
 
 
Pld
W
D
L
GF
GA
+/-
Pts
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Negreira
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Noia
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Ourense CF
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Ribadumia
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Silva
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Villalbes
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Laracha
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Cultural Areas
0
0
0
0
0
0
0
0
12
0
0
0
0
0
0
0
0
13
0
0
0
0
0
0
0
0
14
Alondras
0
0
0
0
0
0
0
0
15
Arenteiro
0
0
0
0
0
0
0
0
16
Barbadas
0
0
0
0
0
0
0
0
17
Barco
0
0
0
0
0
0
0
0
18
Bergantinos
0
0
0
0
0
0
0
0
19
Celtiga
0
0
0
0
0
0
0
0
20
Choco
0
0
0
0
0
0
0
0

Group 18
 
 
Pld
W
D
L
GF
GA
+/-
Pts
1
Atletico Ibanes
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Atlético Tomelloso
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Azuqueca
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Marchamalo
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Miguelturreno
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Mora
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Pedroneras
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Quintanar del Rey
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Villacañas
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Almagro
0
0
0
0
0
0
0
0
11
0
0
0
0
0
0
0
0
12
0
0
0
0
0
0
0
0
13
0
0
0
0
0
0
0
0
14
0
0
0
0
0
0
0
0
15
0
0
0
0
0
0
0
0
16
0
0
0
0
0
0
0
0
17
0
0
0
0
0
0
0
0
18
0
0
0
0
0
0
0
0
19
0
0
0
0
0
0
0
0
20
Villarrubia
0
0
0
0
0
0
0
0