ME
Live
News
Live Scores
Competitions
FIFA World Cup
European Championship
UEFA Champions League
UEFA Europa League
Copa America
UEFA Nations League
FIFA World Cup qualification (UEFA)
Euro U21
Olympics
Euro U19
All Competitions
Premier League
FA Cup
Primera Division
Copa Del Rey
Serie A
Serie B
Premier Liga
First League
1. Bundesliga
Dfb Pokal
Ligue 1
Ligue 2
Premier League
Süper Lig
Major League Soccer
Eredivisie
Video
Transfers
Awards
UEFA Ranking
Other
FIFA Ranking
Birthdays
Sign in
05:26 29.03
Soccer365
›
Competitions
›
Norwegian Cup
›
2024
2024
2023
2022/2023
2021/2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
›
Schedule
Tournament
Schedule
Results
Teams
Coaches
History
News
All teams
All teams
Aarvoll
Aaskollen
Alta
Arendal
Asker
Askoey
Bjarg
Bjoerkelangen
Bodø / Glimt
Bossekop
Brann
Brattvag
Brodd
Broennoeysund
Bryne
Byasen
Bærum
Djerv 1919
Droebak/Frogn
Egersund
Eide/Omegn
Eidsvold
Eik Toensberg
Elverum
FK Gjøvik
Fana
Fjoera
Flekkeroy
Flint
Floya
Foerde
Follo
Forus og Gausel
Fram Larvik
Fredrikstad
Frigg
Froeya
Funnefoss/Vormsund
Gamle
Gjellerasen IF
Grorud
Hallingdal FK
Hamarkameratene
Haugesund
Hei
Heming
Herd
Hødd
Hønefoss
IL Express
Jerv
Junkeren
KFUM Oslo
Kirkenes
Kjelsas
Kongsvinger
Kristiansund FK
Kvik Halden
Levanger
Lillestrøm
Loerenskog
Lyn
Lyngboe
Lysekloster
Madla
Mandalskameratene
Melhus
Mjolner
Mjøndalen
Molde
Mosjoeen
Moss
Nardo
Nordstrand
Notodden
Nybergsund
Odd
Oppsal
Orn Horten
Os
Pors Grenland
Raade
Rana
Randesund
Ranheim
Raufoss
Ridabu
Rosenborg
Sandefjord
Sandnes Ulf
Sandviken
Sarpsborg 08
Senja
Skeid
Skjervoey
Skreia
Sogndal
Sortland IL
Sotra Sportsklubb
Spjelkavik
Sprint-Jeloy
Stabaek
Start
Stjordals-Blink
Stord
Strindheim
Strømmen
Strømsgodset
Surnadal
Sverresborg
Tillerbyen
Torvastad
Toten
Traeff
Tromsdalen
Tromso
Trygg/Lade
Ullensaker / Kisa
Ullern
Union Carl Berner
Vard Haugesund
Varhaug
Vidar
Viking
Volda
Voss
Vålerenga
Postponed
2nd Qualifying Round
01.04, 14:30
Fjoera
-
Voss
-
02.04, 13:30
Spjelkavik
-
Herd
-
1st Round
10.04, 12:00
Union Carl Berner
-
Vålerenga
-
10.04, 13:00
Loerenskog
-
Ullensaker / Kisa
-
10.04, 13:00
Tillerbyen
-
Ranheim
-
10.04, 13:00
Trygg/Lade
-
Stjordals-Blink
-
10.04, 13:00
Broennoeysund
-
Bodø / Glimt
-
10.04, 13:00
Foerde
-
Sogndal
-
10.04, 13:00
Askoey
-
Sotra Sportsklubb
-
10.04, 13:00
Os
-
Froeya
-
10.04, 13:00
Volda
-
Hødd
-
10.04, 13:00
Fana
-
Lysekloster
-
10.04, 13:00
Stord
-
Djerv 1919
-
10.04, 13:00
Nybergsund
-
Kongsvinger
-
10.04, 13:00
Randesund
-
Jerv
-
10.04, 13:00
Flint
-
Eik Toensberg
-
10.04, 13:00
Aaskollen
-
Odd
-
10.04, 13:00
Skreia
-
Raufoss
-
10.04, 13:00
Ridabu
-
Hamarkameratene
-
10.04, 13:00
Raade
-
Kvik Halden
-
10.04, 13:00
Asker
-
Stabaek
-
10.04, 13:00
Sarpsborg 08
-
Sarpsborg 08
-
10.04, 13:00
Heming
-
Lyn
-
10.04, 13:00
Funnefoss/Vormsund
-
Eidsvold
-
10.04, 13:00
Gamle
-
Skeid
-
10.04, 13:00
Oppsal
-
Follo
-
10.04, 13:00
Sprint-Jeloy
-
Moss
-
10.04, 13:00
Aarvoll
-
KFUM Oslo
-
10.04, 13:00
Frigg
-
Grorud
-
10.04, 13:00
Nordstrand
-
Kjelsas
-
10.04, 13:00
Droebak/Frogn
-
Fredrikstad
-
10.04, 13:00
Gjellerasen IF
-
Strømmen
-
10.04, 13:00
Ullern
-
Bærum
-
10.04, 13:00
Melhus
-
Byasen
-
10.04, 13:00
Kirkenes
-
Alta
-
10.04, 13:00
Senja
-
Tromsdalen
-
10.04, 13:00
Bossekop
-
Skjervoey
-
10.04, 13:00
Mosjoeen
-
Levanger
-
10.04, 13:00
Mjolner
-
Floya
-
10.04, 13:00
Sortland IL
-
Tromso
-
10.04, 13:00
Mandalskameratene
-
Start
-
10.04, 13:00
Sandviken
-
Bjarg
-
10.04, 13:00
Varhaug
-
Viking
-
10.04, 13:00
Vidar
-
Egersund
-
10.04, 13:00
Forus og Gausel
-
Bryne
-
10.04, 13:00
Madla
-
Vard Haugesund
-
10.04, 13:00
Brodd
-
Sandnes Ulf
-
10.04, 13:00
IL Express
-
Arendal
-
10.04, 13:00
Flekkeroy
-
Sandefjord
-
10.04, 13:00
Torvastad
-
Haugesund
-
10.04, 13:00
Fram Larvik
-
Notodden
-
10.04, 13:00
Orn Horten
-
Mjøndalen
-
10.04, 13:00
Hønefoss
-
FK Gjøvik
-
10.04, 13:00
Hallingdal FK
-
Strømsgodset
-
10.04, 13:00
Bjoerkelangen
-
Lillestrøm
-
10.04, 13:00
Hei
-
Pors Grenland
-
10.04, 13:00
Toten
-
Elverum
-
10.04, 13:00
Brattvag
-
Kristiansund FK
-
10.04, 13:00
Rana
-
Junkeren
-
10.04, 13:00
Nardo
-
Strindheim
-
10.04, 13:00
Sverresborg
-
Rosenborg
-
10.04, 13:00
Traeff
-
Surnadal
-
10.04, 13:00
Eide/Omegn
-
Molde
-
11.04, 13:00
Lyngboe
-
Brann
-