ME
Live
News
Live Scores
Competitions
FIFA World Cup
European Championship
UEFA Champions League
UEFA Europa League
Copa America
UEFA Nations League
FIFA World Cup qualification (UEFA)
Euro U21
Olympics
Euro U19
All Competitions
Premier League
FA Cup
Primera Division
Copa Del Rey
Serie A
Serie B
Premier Liga
First League
1. Bundesliga
Dfb Pokal
Ligue 1
Ligue 2
Premier League
Süper Lig
Major League Soccer
Eredivisie
Video
Transfers
Awards
UEFA Ranking
Other
FIFA Ranking
Birthdays
Sign in
11:18 29.03
Soccer365
›
Competitions
›
M-Liga
›
2024
2024
2023
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
›
Results
Tournament
Live Standings
Schedule
Results
Stadiums
Teams
Coaches
History
News
All teams
All teams
Akhmat U19
Baltika U19
CSKA Moscow U19
Chertanovo U19
Dinamo Moskva U19
FK Rostov U19
Fakel U19
Konoplev Academy U19
Krasnodar U19
Krylya Sovetov U19
Lokomotiv Moscow U19
Master-Saturn U19
Orenburg U19
PFC Sochi U19
Pari Nizhny Novgorod U19
Rubin Kazan U19
Spartak Moskva U19
Strogino U19
Ural U19
Zenit St. Petersburg U19
All cities
All cities
Ekaterinburg
Grozny
Kaliningrad
Krasnodar
Moscow
Orenburg
Rostov-na-Donu
Saint Petersburg
Samara
Sysert
All stadiums
All stadiums
Akademiya Zenit pole 2 (Sankt-Peterburg (St. Petersburg))
Stadion Meshcherskiy (Nizhny Novgorod)
Stadion Master-Saturn (Yegoryevsk)
Stadion Lokomotiv Rostov-na-Donu (Rostov-na-Donu)
Akademii FK Sochi pole № 2 (Sochi)
Stadion Oktyabr' (Moskva)
UTB Novogorsk-Dynamo (Khimki)
Arena Chertanovo (Moskva)
Stadion Kristall (Syzran')
Futbol'nyj manezh Ural
Gazovik
Metallurg
Olimp-2
Sapsan Arena
Smena
Spartak (field № 4)
Sport Baza Bazhoviya
Stadion Akademii FK Krasnodar
Stadion Baltika
Sultan Bilimkhanov Stadium
Cancelled
3-round
58'
Zenit St. Petersburg U19
2
Akhmat U19
0
56'
PFC Sochi U19
1
Rubin Kazan U19
0
58'
Spartak Moskva U19
2
Lokomotiv Moscow U19
1
56'
Konoplev Academy U19
1
Strogino U19
1
Finished
Chertanovo U19
3
Orenburg U19
1
Finished
Krylya Sovetov U19
3
Master-Saturn U19
2
Finished
Dinamo Moskva U19
0
Fakel U19
0
Finished
Pari NN U19
1
FK Rostov U19
2
Finished
Ural U19
0
CSKA Moscow U19
5
2-round
15.03, 10:00
Konoplev Academy U19
1
Rubin Kazan U19
2
15.03, 10:00
Spartak Moskva U19
2
Krylya Sovetov U19
1
15.03, 10:00
Dinamo Moskva U19
1
Zenit St. Petersburg U19
2
15.03, 08:00
Krasnodar U19
1
Strogino U19
1
15.03, 08:00
CSKA Moscow U19
8
Pari NN U19
1
15.03, 08:00
Akhmat U19
1
Ural U19
3
15.03, 08:00
Lokomotiv Moscow U19
4
Baltika U19
1
15.03, 06:00
Orenburg U19
0
Fakel U19
2
15.03, 06:00
FK Rostov U19
3
Chertanovo U19
2
14.03, 08:00
Master-Saturn U19
0
PFC Sochi U19
2
1-round
08.03, 11:00
Baltika U19
0
Krylya Sovetov U19
0
08.03, 09:00
Spartak Moskva U19
1
PFC Sochi U19
0
08.03, 07:00
Krasnodar U19
6
Konoplev Academy U19
1
08.03, 07:00
Zenit St. Petersburg U19
6
Fakel U19
0
08.03, 07:00
Akhmat U19
1
Pari NN U19
1
08.03, 07:00
FK Rostov U19
3
Orenburg U19
0
08.03, 07:00
Lokomotiv Moscow U19
4
Strogino U19
1
08.03, 05:00
Chertanovo U19
2
CSKA Moscow U19
0
08.03, 05:00
Master-Saturn U19
0
Rubin Kazan U19
0
08.03, 03:00
Ural U19
2
Dinamo Moskva U19
3