ME
Live
News
Live Scores
Competitions
FIFA World Cup
European Championship
UEFA Champions League
UEFA Europa League
Copa America
UEFA Nations League
FIFA World Cup qualification (UEFA)
Euro U21
Olympics
Euro U19
All Competitions
Premier League
FA Cup
Primera Division
Copa Del Rey
Serie A
Serie B
Premier Liga
First League
1. Bundesliga
Dfb Pokal
Ligue 1
Ligue 2
Premier League
Süper Lig
Major League Soccer
Eredivisie
Video
Transfers
Awards
UEFA Ranking
Other
FIFA Ranking
Birthdays
Sign in
08:39 28.03
Soccer365
›
Competitions
›
Fortuna liga
›
2023/2024
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
2001/2002
2000/2001
1999/2000
1998/1999
1997/1998
1996/1997
1995/1996
1994/1995
1993/1994
›
Schedule
Tournament
Schedule
Results
Stadiums
Teams
Player stats
Coaches
Referees
Transfers
History
News
All teams
All teams
Baník Ostrava
Bohemians 1905
Dynamo Ceske Budejovice
FK Pardubice
Hradec Kralove
Jablonec
Karvina
Liberec
Mlada Boleslav
Sigma Olomouc
Slavia Prague
Slovacko
Sparta Prague
Teplice
Trinity Zlin
Viktoria Plzeň
All cities
All cities
Budweis
Jablonec Nad Nisou
Karvina
Liberec
Mlada Boleslav
Olomouc
Ostrava
Plzen
Prague
Teplice
Uherske Hradiste
Zlin
All stadiums
All stadiums
Andruv stadion
Chance Aréna
Doosan Arena
Eden Aréna
Fotbalový stadion Strelecký ostrov
Generali Arena
Lokotrans Aréna
Mestsky stadion Karvina
Mestský fotbalový stadion Miroslava Valenty
Městský stadion v Ostravě-Vítkovicích
Na Stínadlech
Stadion Dolícek
Stadion Letná
Stadion u Nisy
Všešportový Areál
Postponed
26-round
30.03, 10:00
Sigma Olomouc
-
FK Pardubice
-
30.03, 10:00
Bohemians 1905
-
Jablonec
-
30.03, 10:00
Viktoria Plzeň
-
Liberec
-
30.03, 13:00
Slovacko
-
Slavia Prague
-
31.03, 10:00
Mlada Boleslav
-
Trinity Zlin
-
31.03, 10:00
Baník Ostrava
-
Teplice
-
31.03, 10:00
Hradec Kralove
-
Karvina
-
31.03, 13:00
Dynamo Ceske Budejovice
-
Sparta Prague
-
27-round
06.04, 10:00
Karvina
-
Viktoria Plzeň
-
06.04, 10:00
Liberec
-
Slovacko
-
06.04, 10:00
Trinity Zlin
-
Sigma Olomouc
-
06.04, 13:00
Slavia Prague
-
Bohemians 1905
-
07.04, 10:00
Teplice
-
Hradec Kralove
-
07.04, 10:00
Jablonec
-
Baník Ostrava
-
07.04, 10:00
FK Pardubice
-
Dynamo Ceske Budejovice
-
07.04, 13:00
Sparta Prague
-
Mlada Boleslav
-
28-round
13.04, 10:00
Bohemians 1905
-
Sparta Prague
-
13.04, 10:00
Mlada Boleslav
-
Teplice
-
13.04, 10:00
Dynamo Ceske Budejovice
-
Liberec
-
13.04, 13:00
Hradec Kralove
-
Slovacko
-
14.04, 10:00
Baník Ostrava
-
Karvina
-
14.04, 10:00
Sigma Olomouc
-
Jablonec
-
14.04, 10:00
Trinity Zlin
-
FK Pardubice
-
14.04, 13:00
Viktoria Plzeň
-
Slavia Prague
-
29-round
20.04, 10:00
Jablonec
-
Trinity Zlin
-
20.04, 10:00
Sparta Prague
-
Baník Ostrava
-
20.04, 10:00
Karvina
-
Bohemians 1905
-
20.04, 13:00
Teplice
-
Dynamo Ceske Budejovice
-
21.04, 10:00
FK Pardubice
-
Mlada Boleslav
-
21.04, 10:00
Slavia Prague
-
Sigma Olomouc
-
21.04, 10:00
Liberec
-
Hradec Kralove
-
21.04, 13:00
Slovacko
-
Viktoria Plzeň
-
30-round
28.04, 10:00
Bohemians 1905
-
FK Pardubice
-
28.04, 10:00
Jablonec
-
Mlada Boleslav
-
28.04, 10:00
Sigma Olomouc
-
Sparta Prague
-
28.04, 10:00
Trinity Zlin
-
Karvina
-
28.04, 10:00
Viktoria Plzeň
-
Teplice
-
28.04, 10:00
Baník Ostrava
-
Liberec
-
28.04, 10:00
Hradec Kralove
-
Slavia Prague
-
28.04, 10:00
Dynamo Ceske Budejovice
-
Slovacko
-