ME
Live
News
Live Scores
Competitions
FIFA World Cup
European Championship
UEFA Champions League
UEFA Europa League
Copa America
UEFA Nations League
FIFA World Cup qualification (UEFA)
Euro U21
Olympics
Euro U19
All Competitions
Premier League
FA Cup
Primera Division
Copa Del Rey
Serie A
Serie B
Premier Liga
First League
1. Bundesliga
Dfb Pokal
Ligue 1
Ligue 2
Premier League
Süper Lig
Major League Soccer
Eredivisie
Video
Transfers
Awards
UEFA Ranking
Other
FIFA Ranking
Birthdays
Sign in
03:09 29.03
Soccer365
›
Competitions
›
Umaglesi Liga
›
2024
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
2001/2002
2000/2001
1999/2000
1998/1999
1997/1998
1996/1997
1995/1996
1994/1995
1993/1994
1992/1993
1991/1992
1991
1990
›
Results
Tournament
Schedule
Results
Stadiums
Teams
Player stats
Coaches
Referees
Transfers
History
All teams
All teams
Dila Gori
Dinamo Batumi
Dinamo Tbilisi
Gagra
Kolkheti Poti
Saburtalo
Samgurali
Samtredia
Telavi
Torpedo Kutaisi
All cities
All cities
Gori
All stadiums
All stadiums
Kavkasioni Arena (Telavi)
Ramaz Shengelias Sakhelobis Stadioni (Kutaisi)
Stadioni Erosi Manjgaladze (Samtredia)
David Petriashvili Arena (Tbilisi)
Stadioni 26 Maisi (Tskaltubo (Tskhaltubo))
Batumi Arena (Adjarabet Arena) (Batumi)
Kobuleti Football Center (Kobuleti)
Boris Paichadze Dinamo Arena (Tbilisi)
Stadioni Tengiz Burjanadze
Cancelled
4-round
16.03, 12:00
Telavi
0
Dinamo Batumi
1
16.03, 11:00
Torpedo Kutaisi
1
Dila Gori
0
16.03, 06:30
Samtredia
1
Gagra
3
15.03, 11:30
Saburtalo
1
Dinamo Tbilisi
0
15.03, 10:00
Samgurali
1
Kolkheti Poti
1
3-round
11.03, 13:00
Dinamo Batumi
1
Samgurali
0
11.03, 11:00
Dila Gori
1
Telavi
0
11.03, 07:00
Kolkheti Poti
2
Gagra
1
10.03, 12:00
Dinamo Tbilisi
1
Torpedo Kutaisi
0
10.03, 10:00
Saburtalo
2
Samtredia
2
2-round
07.03, 12:00
Gagra
1
Dinamo Batumi
3
07.03, 08:00
Samgurali
0
Dila Gori
1
06.03, 11:00
Telavi
4
Dinamo Tbilisi
0
06.03, 10:00
Torpedo Kutaisi
2
Saburtalo
3
06.03, 05:30
Samtredia
1
Kolkheti Poti
1
1-round
03.03, 09:00
Dila Gori
2
Gagra
0
02.03, 11:00
Torpedo Kutaisi
4
Samtredia
1
02.03, 10:00
Dinamo Tbilisi
2
Samgurali
0
02.03, 09:00
Saburtalo
1
Telavi
0
01.03, 12:00
Dinamo Batumi
1
Kolkheti Poti
0