ME
Live
News
Live Scores
Competitions
FIFA World Cup
European Championship
UEFA Champions League
UEFA Europa League
Copa America
UEFA Nations League
FIFA World Cup qualification (UEFA)
Euro U21
Olympics
Euro U19
All Competitions
Premier League
FA Cup
Primera Division
Copa Del Rey
Serie A
Serie B
Premier Liga
First League
1. Bundesliga
Dfb Pokal
Ligue 1
Ligue 2
Premier League
Süper Lig
Major League Soccer
Eredivisie
Video
Transfers
Awards
UEFA Ranking
Other
FIFA Ranking
Birthdays
Sign in
17:41 28.03
Soccer365
›
Competitions
›
II Liga
›
2023/2024
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
›
Schedule
Tournament
Schedule
Results
Teams
Player stats
Coaches
Transfers
News
All teams
All teams
Dolny Kubin
Humenné
Komarno
Malzenice
Petrzalka
Pohronie
Povazska Bystrica
Puchov
Slavoj Trebisov
Slovan Bratislava II
Spartak Myjava
Spisska Nova Ves
Tatran Liptovsky Mikulas
Tatran Prešov
Zilina II
ŠTK 1914 Šamorín
Postponed
22-round
29.03, 05:30
Slovan Bratislava II
-
Tatran Prešov
-
29.03, 07:00
Slavoj Trebisov
-
Petrzalka
-
29.03, 10:00
Puchov
-
Dolny Kubin
-
29.03, 12:00
Pohronie
-
Komarno
-
30.03, 09:00
Tatran Liptovsky Mikulas
-
Spartak Myjava
-
30.03, 10:00
ŠTK 1914 Šamorín
-
Spisska Nova Ves
-
31.03, 05:30
Zilina II
-
Malzenice
-
23-round
06.04, 09:30
Zilina II
-
Pohronie
-
06.04, 10:00
Komarno
-
Slovan Bratislava II
-
06.04, 11:00
Tatran Prešov
-
Spartak Myjava
-
06.04, 11:00
Humenné
-
Puchov
-
06.04, 11:00
Spisska Nova Ves
-
Povazska Bystrica
-
07.04, 05:30
Malzenice
-
Petrzalka
-
07.04, 06:00
Tatran Liptovsky Mikulas
-
ŠTK 1914 Šamorín
-
07.04, 10:00
Dolny Kubin
-
Slavoj Trebisov
-
24-round
12.04, 13:00
Pohronie
-
Malzenice
-
12.04, 14:00
Spartak Myjava
-
Komarno
-
13.04, 11:00
Slavoj Trebisov
-
Humenné
-
13.04, 11:00
Puchov
-
Spisska Nova Ves
-
13.04, 11:00
Tatran Liptovsky Mikulas
-
Povazska Bystrica
-
14.04, 05:30
Slovan Bratislava II
-
Zilina II
-
14.04, 05:30
Petrzalka
-
Dolny Kubin
-
14.04, 05:30
ŠTK 1914 Šamorín
-
Tatran Prešov
-
25-round
19.04, 13:00
Pohronie
-
Slovan Bratislava II
-
20.04, 11:30
Spisska Nova Ves
-
Slavoj Trebisov
-
20.04, 11:30
Tatran Prešov
-
Povazska Bystrica
-
20.04, 11:30
Tatran Liptovsky Mikulas
-
Puchov
-
20.04, 11:30
Humenné
-
Petrzalka
-
20.04, 11:30
Komarno
-
ŠTK 1914 Šamorín
-
21.04, 05:30
Zilina II
-
Spartak Myjava
-
21.04, 05:30
Malzenice
-
Dolny Kubin
-
26-round
24.04, 11:30
ŠTK 1914 Šamorín
-
Zilina II
-
24.04, 11:30
Puchov
-
Tatran Prešov
-
24.04, 11:30
Povazska Bystrica
-
Komarno
-
24.04, 11:30
Petrzalka
-
Spisska Nova Ves
-
24.04, 11:30
Dolny Kubin
-
Humenné
-
24.04, 11:30
Slovan Bratislava II
-
Malzenice
-
24.04, 11:30
Tatran Liptovsky Mikulas
-
Slavoj Trebisov
-
24.04, 14:00
Spartak Myjava
-
Pohronie
-
27-round
26.04, 13:00
Pohronie
-
ŠTK 1914 Šamorín
-
27.04, 11:30
Tatran Prešov
-
Slavoj Trebisov
-
27.04, 11:30
Spisska Nova Ves
-
Dolny Kubin
-
27.04, 11:30
Komarno
-
Puchov
-
27.04, 11:30
Tatran Liptovsky Mikulas
-
Petrzalka
-
28.04, 05:30
Slovan Bratislava II
-
Spartak Myjava
-
28.04, 05:30
Zilina II
-
Povazska Bystrica
-
28.04, 05:30
Malzenice
-
Humenné
-
28-round
03.05, 12:00
Puchov
-
Zilina II
-
03.05, 14:00
Spartak Myjava
-
Malzenice
-
04.05, 12:00
Slavoj Trebisov
-
Komarno
-
04.05, 12:00
Petrzalka
-
Tatran Prešov
-
04.05, 12:00
Humenné
-
Spisska Nova Ves
-
04.05, 12:00
Povazska Bystrica
-
Pohronie
-
04.05, 12:00
Tatran Liptovsky Mikulas
-
Dolny Kubin
-
05.05, 05:30
ŠTK 1914 Šamorín
-
Slovan Bratislava II
-
29-round
10.05, 12:00
Spartak Myjava
-
ŠTK 1914 Šamorín
-
10.05, 12:00
Slovan Bratislava II
-
Povazska Bystrica
-
10.05, 12:00
Pohronie
-
Puchov
-
10.05, 12:00
Spisska Nova Ves
-
Malzenice
-
10.05, 12:00
Tatran Liptovsky Mikulas
-
Humenné
-
10.05, 12:00
Komarno
-
Petrzalka
-
10.05, 12:00
Zilina II
-
Slavoj Trebisov
-
10.05, 12:00
Tatran Prešov
-
Dolny Kubin
-
30-round
17.05, 12:00
Povazska Bystrica
-
Spartak Myjava
-
17.05, 12:00
Puchov
-
Slovan Bratislava II
-
17.05, 12:00
ŠTK 1914 Šamorín
-
Malzenice
-
17.05, 12:00
Tatran Liptovsky Mikulas
-
Spisska Nova Ves
-
17.05, 12:00
Dolny Kubin
-
Komarno
-
17.05, 12:00
Humenné
-
Tatran Prešov
-
17.05, 12:00
Slavoj Trebisov
-
Pohronie
-
17.05, 12:00
Petrzalka
-
Zilina II
-