ME
Live
News
Live Scores
Competitions
FIFA World Cup
European Championship
UEFA Champions League
UEFA Europa League
Copa America
UEFA Nations League
FIFA World Cup qualification (UEFA)
Euro U21
Olympics
Euro U19
All Competitions
Premier League
FA Cup
Primera Division
Copa Del Rey
Serie A
Serie B
Premier Liga
First League
1. Bundesliga
Dfb Pokal
Ligue 1
Ligue 2
Premier League
Süper Lig
Major League Soccer
Eredivisie
Video
Transfers
Awards
UEFA Ranking
Other
FIFA Ranking
Birthdays
Sign in
07:15 18.04
Soccer365
›
Competitions
›
Copa Do Brasil
›
2024
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
›
Results
Tournament
Schedule
Results
Stadiums
Teams
Player stats
Coaches
History
News
All teams
All teams
ABC
ASA
Agua Santa
Aguia de Maraba
Amazonas
America Mineiro
América RN
Anapolis
Aparecidense
Athletic Club
Atlético Goianiense
Audax Rio
Bahia Salvador
Botafogo SP
Brasiliense
Brusque
CEOV Operário
CRB
Capital Palmas
Cascavel
Caxias
Cianorte
Confianca
Corinthians
Coritiba
Costa Rica EC
Criciúma
Cruzeiro
Cuiaba
Ferroviario
Fluminense PI
Fortaleza
GAS
Humaitá
Iguatu
Independente AP
Internacional
Itabaiana
Itabuna
Ituano
Jacuipense
Ji-Parana
Juventude
Manauara
Maranhão
Marcilio Dias
Maringa
Moto Club
Murici
Nova Iguacu
Nova Venecia
Olaria
Operário Ferroviário
Operário MS
Paysandu
Petrolina
Porto Velho 2018
Portuguesa Rio de Janeiro
Portuguesa Santista
Real Brasilia
Real Noroeste
Remo
Retrô
Rio Branco
River AC
Sampaio Correa
Sao Luiz
Sao Raimundo Boa Vista
Sousa
Sport Recife
São Bernardo
Tocantinopolis
Tombense
Trem
Treze
União Rondonópolis
Vasco
Villa Nova
Volta Redonda
Ypiranga Erechim
All cities
All cities
Fortaleza
Maceio
Recife
Ribeirao Preto
Rio de Janeiro
All stadiums
All stadiums
Estadio Aluizio Ferreira de Oliveira (Porto Velho, Rondonia)
Estadio Jose Olimpio da Rocha (Aguia Branca, Espirito Santo)
Estadio Flamarion Vasconcelos (Boa Vista, Roraima)
Estadio Ulrico Mursa (Santos, Sao Paulo)
Estadio Municipal Coaracy da Mata Fonseca (Arapiraca, Alagoas)
Estadio Jose Gomes da Costa (Murici, Alagoas)
Estadio Paulo de Souza Coelho (Petrolina, Pernambuco)
Estadio Doutor Hercilio Luz (Itajai, Santa Catarina)
Estadio Universitario Pedro Pedrossian (Campo Grande, Mato Grosso do Sul)
Estadio Joaquim Portugal (Sao Joao Del Rei, Minas Gerais)
Estadio Municipal Engenheiro Luthero Lopes (Rondonopolis, Mato Grosso)
Estadio Estadual Jacques da Luz (Campo Grande, Mato Grosso do Sul)
Estadio Municipal Laerte Paes Coelho (Costa Rica, Mato Grosso do Sul)
Estadio Nilton Santos (Rio de Janeiro)
Estadio 19 de Outubro (Ijui, Rio Grande do Sul)
Estadio Municipal Nhozinho Santos (Sao Luis, Maranhao)
Estadio Elcyr Resende de Mendonca (Saquarema, Rio de Janeiro)
Estadio Paulo Barreto de Menezes (Lagarto, Sergipe)
Estadio Municipal Jonas Duarte (Anapolis, Goias)
Estadio Municipal Carlos Zamith (Manaus, Amazonas)
Estadio Governador Alberto Tavares Silva (Teresina, Piaui)
Arena Barueri (Barueri, Sao Paulo)
Estadio Milton Correa (Macapa, Amapa)
Estadio Antonio Aquino Lopes (Rio Branco, Acre)
Estadio Olimpico Colosso da Lagoa (Erechim, Rio Grande do Sul)
Estadio Regional Willie Davids (Maringa, Parana)
Estadio Municipal Zinho de Oliveira (Maraba, Para)
Estadio Elmo Serejo Farias (Taguatinga, Distrito Federal)
Arena das Dunas (Natal, Rio Grande do Norte)
Estadio Governador Joao Castelo (Sao Luis, Maranhao)
Estadio Alfredo Jaconi (Caxias do Sul, Rio Grande do Sul)
Arena BRB Mane Garrincha (Brasilia, Distrito Federal)
Estadio Francisco Stedile (Caxias do Sul, Rio Grande do Sul)
Estadio Governador Antonio Mariz (Sousa, Paraiba)
Estadio Municipal Castor de Cifuentes (Nova Lima, Minas Gerais)
Estadio Municipal Lindolfo Monteiro (Teresina, Piaui)
Estadio Municipal Jose de Abreu Bianco (Ji-Parana, Rondonia)
Arena Pantanal (Cuiaba, Mato Grosso)
Castelão
Estádio Governador Ernani Sátyro
Estádio Luso Brasileiro
Estádio Maria Lamas Farache
Estádio Mourão Filho
Estádio Mário Pessoa
Estádio Primeiro de Maio
Estádio Rei Pelé
Estádio Santa Cruz
Estádio São Januário
Itaipava Arena Pernambuco
Cancelled
2nd Round
14.03, 19:30
pen
Fortaleza
0
Retrô
0
14.03, 19:30
Botafogo SP
2
Anapolis
1
14.03, 19:30
Maringa
0
Amazonas
1
14.03, 18:30
Aguia de Maraba
3
Capital Palmas
0
14.03, 18:00
São Bernardo
0
Corinthians
2
14.03, 17:00
Brasiliense
1
pen
Criciúma
1
13.03, 19:30
América RN
3
Sao Luiz
0
13.03, 19:30
pen
Sampaio Correa
0
Ferroviario
0
13.03, 19:30
Juventude
3
Paysandu
1
13.03, 18:00
Nova Iguacu
0
Internacional
2
13.03, 17:00
pen
Sport Recife
1
Murici
1
13.03, 17:00
Ypiranga Erechim
2
Porto Velho 2018
0
12.03, 19:30
Caxias
2
pen
Bahia Salvador
2
12.03, 19:30
ABC
1
pen
Brusque
1
12.03, 18:00
Portuguesa Rio de Janeiro
0
pen
Cuiaba
0
12.03, 17:00
CRB
2
Athletic Club
0
07.03, 17:30
Sousa
1
Petrolina
0
07.03, 17:00
pen
Vasco
3
Agua Santa
3
07.03, 16:00
Villa Nova
0
Operário Ferroviário
2
06.03, 17:00
Real Brasilia
1
Atlético Goianiense
3
1st Round
04.03, 13:00
Fluminense PI
0
Fortaleza
3
29.02, 18:30
Ji-Parana
0
Paysandu
0
28.02, 18:30
CEOV Operário
0
Criciúma
0
28.02, 18:30
Humaitá
1
Sampaio Correa
1
28.02, 18:30
Operário MS
0
Operário Ferroviário
0
28.02, 18:30
Trem
0
Sport Recife
4
28.02, 17:30
Agua Santa
2
Jacuipense
1
28.02, 17:30
Villa Nova
1
Aparecidense
0
28.02, 17:30
GAS
0
Brusque
1
28.02, 17:30
Portuguesa Santista
0
Caxias
1
28.02, 17:00
ASA
0
Internacional
2
28.02, 16:30
Murici
2
Confianca
1
28.02, 16:30
Itabuna
0
Nova Iguacu
8
28.02, 16:30
Maranhão
1
Ferroviario
2
28.02, 16:30
Petrolina
3
Cascavel
2
28.02, 16:15
Maringa
2
America Mineiro
0
28.02, 12:30
Olaria
0
São Bernardo
1
27.02, 18:30
Marcilio Dias
1
Vasco
3
27.02, 17:00
Iguatu
0
Juventude
0
27.02, 16:15
Athletic Club
1
Volta Redonda
0
22.02, 17:00
Aguia de Maraba
3
Coritiba
2
22.02, 17:00
Cianorte
0
Corinthians
3
22.02, 14:30
Real Noroeste
1
Cuiaba
4
21.02, 18:30
União Rondonópolis
1
Atlético Goianiense
3
21.02, 18:30
Rio Branco
0
CRB
0
21.02, 17:30
Independente AP
0
Amazonas
1
21.02, 17:30
Costa Rica EC
1
América RN
2
21.02, 17:30
Capital Palmas
2
Tocantinopolis
1
21.02, 17:30
Sao Luiz
2
Ituano
1
21.02, 17:00
Moto Club
0
Bahia Salvador
4
21.02, 16:30
Audax Rio
0
Portuguesa Rio de Janeiro
0
21.02, 16:30
Itabaiana
0
Brasiliense
1
21.02, 16:30
Treze
1
ABC
1
21.02, 16:30
Anapolis
1
Tombense
0
21.02, 16:15
Sousa
2
Cruzeiro
0
21.02, 13:30
Manauara
1
Retrô
2
21.02, 13:00
River AC
1
Ypiranga Erechim
1
21.02, 12:30
Real Brasilia
2
Sao Raimundo Boa Vista
1
20.02, 17:00
Nova Venecia
1
Botafogo SP
2
20.02, 13:30
Porto Velho 2018
1
Remo
0