ME
Live
News
Live Scores
Competitions
FIFA World Cup
European Championship
UEFA Champions League
UEFA Europa League
Copa America
UEFA Nations League
FIFA World Cup qualification (UEFA)
Euro U21
Olympics
Euro U19
All Competitions
Premier League
FA Cup
Primera Division
Copa Del Rey
Serie A
Serie B
Premier Liga
First League
1. Bundesliga
Dfb Pokal
Ligue 1
Ligue 2
Premier League
Süper Lig
Major League Soccer
Eredivisie
Video
Transfers
Awards
UEFA Ranking
Other
FIFA Ranking
Birthdays
Sign in
17:43 02.05
Soccer365
›
Competitions
›
Premier Liga
›
2024
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
›
Results
Tournament
Schedule
Results
Stadiums
Teams
Coaches
Transfers
History
News
All teams
All teams
Abdish-Ata
Alay
Alga
Dordoi
Ilbris
Kara Balta
Muras United
Neftchi Kochkor-Ata
OshMU Aldier
Talant
All cities
All cities
Bishkek
All stadiums
All stadiums
Ahmatbek Suyumbayev atyndagy Stadion (Osh)
Stadion Dordoy (Bishkek)
Tsentral'nyy Stadion Kant (Kant)
Stadion Neftyannik Kochkor-Ata (Kochkor-Ata)
Sportsiti Kant (Kant)
Stadion MIS (Kant)
Stadion im. Dolena Omurzakova
Cancelled
6-round
01.05, 07:00
OshMU Aldier
0
Abdish-Ata
2
30.04, 10:00
Muras United
3
Talant
1
29.04, 07:00
Alay
1
Neftchi Kochkor-Ata
1
28.04, 07:00
Dordoi
2
Ilbris
0
28.04, 03:00
Alga
1
Kara Balta
2
5-round
23.04, 07:00
OshMU Aldier
1
Talant
2
22.04, 07:00
Alga
1
Dordoi
1
21.04, 07:00
Kara Balta
1
Neftchi Kochkor-Ata
0
19.04, 10:00
Ilbris
0
Alay
2
4-round
16.04, 06:30
Dordoi
1
Muras United
1
16.04, 04:30
Kara Balta
0
Alay
1
15.04, 06:30
Talant
3
Alga
2
15.04, 04:30
OshMU Aldier
2
Ilbris
1
3-round
11.04, 06:30
Neftchi Kochkor-Ata
3
Ilbris
2
10.04, 06:30
Alga
1
Muras United
3
09.04, 06:30
Kara Balta
0
Abdish-Ata
5
09.04, 06:30
Alay
0
Talant
0
08.04, 06:30
Dordoi
4
OshMU Aldier
0
2-round
04.04, 10:00
Ilbris
0
Abdish-Ata
5
04.04, 05:30
Alga
4
OshMU Aldier
2
03.04, 06:30
Neftchi Kochkor-Ata
0
Talant
1
02.04, 06:30
Muras United
2
Kara Balta
1
02.04, 06:00
Dordoi
2
Alay
0
1-round
30.03, 09:30
Ilbris
1
Alga
1
30.03, 05:30
Talant
0
Dordoi
0
29.03, 05:30
Abdish-Ata
2
Alay
1
29.03, 03:30
OshMU Aldier
1
Kara Balta
0
28.03, 08:30
Muras United
1
Neftchi Kochkor-Ata
3