17:57 23.03
Top leagues
Countries
World
Europe
albania
algeria
angola
argentina
armenia
australia
austria
azerbaijan
bahrain
belarus
belgium
bolivia
bosnia-herzegovina
brazil
bulgaria
canada
chile
china pr
colombia
costa rica
croatia
cyprus
czech republic
denmark
egypt
el salvador
england
estonia
faroe islands
finland
france
fyr macedonia
georgia
germany
greece
guatemala
hungary
iceland
india
indonesia
iran
iraq
israel
italy
japan
jordan
kazakhstan
kenya
korea republic
kuwait
latvia
lithuania
malaysia
malta
mexico
moldova
montenegro
morocco
netherlands
northern ireland
norway
paraguay
peru
poland
portugal
qatar
republic of ireland
romania
russia
saudi arabia
scotland
serbia
singapore
slovakia
slovenia
south africa
spain
sweden
switzerland
syria
tunisia
turkey
ukraine
united arab emirates
uruguay
usa
uzbekistan
venezuela
vietnam
wales
All Live Finished Schedule  
« 2017-03-23 »
FT
 China
1
0
South Korea 
   
6-round, 3rd round
FT
 Syria
1
0
Uzbekistan 
   
6-round, 3rd round
FT
 Iraq
1
1
Australia 
   
6-round, 3rd round
FT
 Thailand
0
3
Saudi Arabia 
   
6-round, 3rd round
FT
 Qatar
0
1
Iran 
   
6-round, 3rd round
20:00
 Rio Claro
-
-
Agua Santa 
 
12-round, regular season
-
 Juventus
-
-
Portuguesa 
 
12-round, regular season
FT
 Can Tho
1
1
Than Quang Ninh 
 
9-round, regular season
FT
 Long An
1
5
Ha Noi T&T 
 
9-round, regular season
GNF 2 Table
Moved
 Olympique Dcheira
-
-
Wydad Fès 
 
24-round
Moved
 Ittihad Khemisset
-
-
Mouloudia Oujda 
 
24-round
Catarinense 1
HT
 Joinville
0
0
Criciúma 
 
3-round, 2nd phase
Regionalliga
FT
 First Vienna
2
2
St. Polten II 
 
20-round
Paranaense 1
 
9-round, regular season
Moved
 Najran
-
-
Ohod 
 
22-round
Primera División
22:00
 UCR
-
-
Deportivo Saprissa 
 
13-round, torneo de verano
Gaucho 1
19:30
 Brasil de Pelotas
-
-
Caxias 
 
9-round, regular season
Bahrain: Bahrain Cup
FT
 Al Ahli Manama
2
0
Al Tadamun Buri 
 
FT
 Al-Najma
2
1
Al Shabab 
 
FT
 Al Hadd
5
1
Al Ittifaq Maqaba 
 
16:00
 America des Cayes
-
-
Don Bosco 
 
Matogrossense
20:10
 Dom Bosco
-
-
Operario Ltda 
 
10-round, 1st round
Acreano
21:30
 Rio Branco
-
-
Alto Acre 
 
4-round, 1st round
Primera Division
20:30
 Sonsonate
-
-
Dragon 
 
14-round, clausura