ME
Live
News
Live Scores
Competitions
FIFA World Cup
European Championship
UEFA Champions League
UEFA Europa League
Copa America
UEFA Nations League
FIFA World Cup qualification (UEFA)
Euro U21
Olympics
Euro U19
All Competitions
Premier League
FA Cup
Primera Division
Copa Del Rey
Serie A
Serie B
Premier Liga
First League
1. Bundesliga
Dfb Pokal
Ligue 1
Ligue 2
Premier League
Süper Lig
Major League Soccer
Eredivisie
Video
Transfers
Awards
UEFA Ranking
Other
FIFA Ranking
Birthdays
Sign in
05:36 11.05
Soccer365
›
Competitions
›
North Macedonian Cup
›
2023/2024
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
›
Results
Tournament
Schedule
Results
Stadiums
Teams
Coaches
History
All teams
All teams
Akademija Pandev
Arsimi
BVK Konjari
Belasica
Besa Doberdoll
Bregalnica
Detonit Plachkovica
Gostivar
KF Bashkimi
Karbinci
Kozuv Gevgelija
Makedonija GP
Novaci
Ohrid
Pelister
Pobeda Prilep
Rabotnicki
Shkendija
Shkupi
Sileks
Skopje
Struga
Teteks
Tikves
Vardar
Vlazrimi Kicevo
Voska Sport
Young Team
All stadiums
All stadiums
Stadion Gorce Petrov (Skopje)
Gradska Plaza Stadium (Struga)
Milano Arena (Kumanovo)
Igraliste Golema Recica (Tetovo)
Stadion FK Kozuf (Gevgelija)
Stadion Vrapciste (Vrapciste (Vrapchishte))
Stadion AMS (Tetovo)
Vlazrimi Arena (Kicevo)
Igraliste AMS Karbinci (Karbinci)
Gradski stadion Kratovo (Kratovo)
Gradski Stadion (Kavadarci)
Stadion pod Tumbe Kafe (Bitola)
Stadion Boris Trajkovski (Skopje)
Sportski Centar Pandev (Strumica)
Teren FK Petrovec (Petrovec)
Gradski Stadion (Stip)
Trening centar Petar Milosevski (Skopje)
Stadion Cair (Skopje)
Stadion Biljanini Izvori (Ohrid)
Stadion Metallurg (Novaci (Novatsi))
Stadion Kukus
Cancelled
Semi-finals
17.04, 09:00
Makedonija GP
2
Voska Sport
1
17.04, 09:00
pen
Tikves
0
Shkupi
0
03.04, 09:00
Voska Sport
2
Makedonija GP
0
02.04, 09:00
Shkupi
0
Tikves
0
Quarter-finals
09.11.23, 07:00
Rabotnicki
0
Shkupi
1
08.11.23, 07:00
Makedonija GP
1
Sileks
0
08.11.23, 07:00
Bregalnica
0
Voska Sport
1
08.11.23, 07:00
pen
Tikves
1
Akademija Pandev
1
2nd Round
25.10.23, 08:00
pen
Voska Sport
0
Struga
0
25.10.23, 08:00
Shkupi
4
Ohrid
0
25.10.23, 08:00
pen
Akademija Pandev
0
Gostivar
0
25.10.23, 08:00
Vardar
0
Makedonija GP
1
25.10.23, 08:00
Bregalnica
11
Young Team
0
25.10.23, 08:00
Pelister
0
Tikves
1
25.10.23, 08:00
Sileks
3
KF Bashkimi
2
25.10.23, 07:00
Rabotnicki
3
Shkendija
2
1st Round
20.09.23, 09:00
pen
Young Team
0
Pobeda Prilep
0
20.09.23, 09:00
Karbinci
0
Voska Sport
10
20.09.23, 09:00
Vlazrimi Kicevo
0
Pelister
4
20.09.23, 09:00
Teteks
0
Rabotnicki
3
20.09.23, 09:00
Besa Doberdoll
1
pen
Vardar
1
20.09.23, 09:00
BVK Konjari
0
Shkupi
8
20.09.23, 09:00
Belasica
0
pen
Gostivar
0
20.09.23, 09:00
Ohrid
2
Detonit Plachkovica
0
20.09.23, 09:00
Kozuv Gevgelija
0
Akademija Pandev
2
20.09.23, 09:00
Arsimi
1
Tikves
2
20.09.23, 09:00
pen
KF Bashkimi
1
Skopje
1
20.09.23, 09:00
Novaci
0
Bregalnica
8