Sign in
03:09 19.01
Tournament Schedule Results Stadiums Teams News Predictions
Round 1
Maidenhead United 1 -
 3 Oxford City
Maidstone United 4 -
 3 Woking
Havant & Waterlooville 2 -
 3 Dover Athletic
Bedford 10 -
 3 Aldershot Town
Ramsbottom United 2 -
 0 Workington
Qualification Round 5
Basingstoke Town 1 -
 1 Torquay United
Barwell 4 -
 4 Stamford
Hemel Hempstead 5 -
 4 Lewes
Guiseley 3 -
 4 Lancaster City
Chester 0 -
 2 Southport
Wingate & Finchley 4 -
 3 Chippenham Town
Brightlingsea Regent 1 -
 2 Hayes & Yeading United
Needham Market 3 -
 1 Royston Town
Dulwich Hamlet 3 -
 2 Welling United
Dartford 3 -
 4 Eastbourne Borough
St Albans City 1 -
 3 Weymouth
Ramsbottom United 2 -
 1 Pickering Town
Qualification Round 4
Poole Town 6 -
 3 Brentwood Town
Carlton Town 0 -
 4 Farsley Celtic AFC
Workington 7 -
 2 Newcastle Town
Bedford 4 -
 2 Chipstead
Mickleover Sports 1 -
 2 Stratford Town
Street 2 -
 3 Weymouth
Pickering Town 4 -
 2 AFC Mansfield
Buxton 1 -
 2 Stalybridge Celtic
Ramsbottom United 7 -
 3 Yaxley
Qualification Round 3
Stratford Town 4 -
 1 Alvechurch
Coalville Town 3 -
 4 Barwell
King's Lynn Town 4 -
 5 Buxton
Tamworth 3 -
 0 Gainsborough
Carshalton Athletic 4 -
 3 Metropolitan Police
Bognor Regis Town 4 -
 4 Bracknell Town
Dorchester Town 3 -
 1 Yate Town
Bedford 4 -
 3 Kingstonian
Worthing 3 -
 2 Burgess Hill
Chesham United 3 -
 3 Haringey Borough
Beaconsfield Town 4 -
 2 AFC Kempston Rovers
Street 6 -
 3 Cinderford Town
Tiverton 6 -
 2 Hartley Wintney
Mangotsfield 3 -
 5 Didcot Town
Banbury United 4 -
 1 Swindon Supermarine
Hednesford Town 1 -
 2 AFC Mansfield
Droylsden 4 -
 5 Pickering Town
Leek Town 0 -
 1 Stamford
Yaxley 3 -
 1 Wisbech Town
Qualification Round 2
Stamford 1 -
 0 Belper Town
AFC Mansfield 2 -
 1 Soham Town Rangers
Ramsgate 2 -
 1 Phoenix Sports
North Leigh 2 -
 6 Totton
Thame 1 -
 0 Larkhall Athletic
Tadcaster Albion 1 -
 3 Droylsden
Westfields 2 -
 3 Ashford Town
Atherton Collieries 3 -
 4 Marske United
Loughborough Dynamo 2 -
 5 Leek Town
Qualification Round 1
Haywards Heath Town 7 -
 4 Ashford United
Cheshunt 2 -
 3 Bedford
Chalfont St Peter 1 -
 1 Uxbridge
Prescot Cables 8 -
 4 Sheffield FC
Winchester City 5 -
 5 Slimbridge AFC
       
    Glen Taylor 5   1
    Lee Ndlovu 4    
    Kabongo Tshimanga 4 1  
    Steve Cawley 4   1
    Matthew Warburton 4   1
    Adam Boyes 3    
    Frankie Sawyer 3    
    J. Peters 3    
    Adam Priestley 3 1  
    M. Bateman 3 2