ME
Live
News
Live Scores
Competitions
FIFA World Cup
European Championship
UEFA Champions League
UEFA Europa League
Copa America
UEFA Nations League
FIFA World Cup qualification (UEFA)
Euro U21
Olympics
Euro U19
All Competitions
Premier League
FA Cup
Primera Division
Copa Del Rey
Serie A
Serie B
Premier Liga
First League
1. Bundesliga
Dfb Pokal
Ligue 1
Ligue 2
Premier League
Major League Soccer
Süper Lig
Eredivisie
Video
Transfers
Awards
UEFA Ranking
Other
FIFA Ranking
Birthdays
Sign in
11:14 23.05
Soccer365
›
BATE II
›
Schedule
Info
Squad
Player stats
Schedule
Results
News
Video
Transfers
Fan club
All Competitions
All Competitions
First League
Higher League Reserves
On any field
On any field
Home
Away
24.05.24
Arsenal Dzerzhinsk II
-
BATE II
-
Higher League Reserves
24.05, 09:00
BATE II
-
Lida
-
First League
30.05.24
BATE II
-
Slutsk II
-
Higher League Reserves
01.06.24
Orsha
-
BATE II
-
First League
08.06.24
BATE II
-
Slonim
-
First League
14.06.24
Neman II
-
BATE II
-
Higher League Reserves
15.06.24
ABFF U17
-
BATE II
-
First League
21.06.24
BATE II
-
Dinamo Brest II
-
Higher League Reserves
22.06.24
BATE II
-
Bumprom
-
First League
28.06.24
BATE II
-
Dinamo Minsk II
-
Higher League Reserves
29.06.24
Belshina
-
BATE II
-
First League
05.07.24
Smorgon II
-
BATE II
-
Higher League Reserves
06.07.24
BATE II
-
Torpedo BelAZ II
-
First League
20.07.24
Volna Pinsk
-
BATE II
-
First League
27.07.24
BATE II
-
Niva Dolbizno
-
First League
31.07.24
Maxline
-
BATE II
-
First League
02.08.24
Minsk II
-
BATE II
-
Higher League Reserves
04.08.24
Baranovichi
-
BATE II
-
First League
09.08.24
BATE II
-
Naftan II
-
Higher League Reserves
10.08.24
BATE II
-
Molodechno
-
First League
16.08.24
Gomel II
-
BATE II
-
Higher League Reserves
17.08.24
FC Ostrovets
-
BATE II
-
First League
23.08.24
BATE II
-
Torpedo BelAZ II
-
Higher League Reserves
24.08.24
BATE II
-
Shakhter Petrikov
-
First League
30.08.24
Dnepr Mogilev II
-
BATE II
-
Higher League Reserves
31.08.24
Energetik-BGU
-
BATE II
-
First League
07.09.24
Gomelzheldortrans
-
BATE II
-
First League
13.09.24
BATE II
-
Vitebsk II
-
Higher League Reserves
14.09.24
BATE II
-
Dinamo Minsk II
-
First League
20.09.24
Isloch II
-
BATE II
-
Higher League Reserves
21.09.24
Lida
-
BATE II
-
First League
27.09.24
BATE II
-
Shakhtyor Soligorsk II
-
Higher League Reserves
28.09.24
BATE II
-
Orsha
-
First League
04.10.24
Slavia Mozyr II
-
BATE II
-
Higher League Reserves
05.10.24
Slonim
-
BATE II
-
First League
12.10.24
BATE II
-
ABFF U17
-
First League
18.10.24
BATE II
-
Arsenal Dzerzhinsk II
-
Higher League Reserves
19.10.24
Bumprom
-
BATE II
-
First League
25.10.24
Slutsk II
-
BATE II
-
Higher League Reserves
26.10.24
BATE II
-
Belshina
-
First League
«
1
2
»