3rd Round
2nd Round
1st Round
Group A | Pld | W | D | L | GF | GA | +/- | Pts | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | +2 | 3 | |
2 |
Union Temuco |
1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 0 |
Group B | Pld | W | D | L | GF | GA | +/- | Pts | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lota Schwager |
1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 |
2 |
Malleco Unido |
1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Group C | Pld | W | D | L | GF | GA | +/- | Pts | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
CD Ormazabal |
1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | +1 | 3 |
2 |
1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 |
Group D | Pld | W | D | L | GF | GA | +/- | Pts | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | +2 | 3 | |
2 |
Union Quilpue |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0 |
Group E | Pld | W | D | L | GF | GA | +/- | Pts | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Provincial Talagante |
1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 |
2 |
1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Group F | Pld | W | D | L | GF | GA | +/- | Pts | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Deportes Tocopilla |
1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 |
2 |
1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Group G | Pld | W | D | L | GF | GA | +/- | Pts | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | |
2 |
Deportes Linares |
1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Group H | Pld | W | D | L | GF | GA | +/- | Pts | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ovalle |
1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | +2 | 3 |
2 |
1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 0 |
Group I | Pld | W | D | L | GF | GA | +/- | Pts | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | +2 | 3 | |
2 |
1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 0 |
Group J | Pld | W | D | L | GF | GA | +/- | Pts | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | +1 | 3 | |
2 |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 |
Group K | Pld | W | D | L | GF | GA | +/- | Pts | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | +1 | 3 | |
2 |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 |
Group L | Pld | W | D | L | GF | GA | +/- | Pts | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 0 | +6 | 3 | |
2 |
Deportes Coyhaique |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | -6 | 0 |
Preliminary Round
Magallanes 7 -
2 Arturo Prat Punta Arenas
Provincial Talagante 6 -
4 Barnechea
Municipal Mejillones 3 -
3 Deportes Tocopilla
Deportes Temuco 2 -
5 Union Temuco
Deportes Valdivia 2 -
0 Naval
CD Ormazabal 10 -
6 Union Bellavista
Ovalle 3 -
3 Ferroviarios Santiago
Deportes Linares 3 -
0 Trasandino
Iberia 1 -
3 Malleco Unido
Union Quilpue 5 -
4 AGC Provincial
Colchagua 4 -
4 Deportes Santa Cruz
Lord Cochrane Pto Aysen 5 -
6 Deportes Coyhaique
Winner | |
Country | Chile |
Date | 06.07.2008 - 18.02.2009 |
Played | 67 of 67 |