ME
Live
News
Live Scores
Competitions
FIFA World Cup
European Championship
UEFA Champions League
UEFA Europa League
Copa America
UEFA Nations League
FIFA World Cup qualification (UEFA)
Euro U21
Olympics
Euro U19
All Competitions
Premier League
FA Cup
Primera Division
Copa Del Rey
Serie A
Serie B
Premier Liga
First League
1. Bundesliga
Dfb Pokal
Ligue 1
Ligue 2
Premier League
Süper Lig
Major League Soccer
Eredivisie
Video
Transfers
Awards
UEFA Ranking
Other
FIFA Ranking
Birthdays
Sign in
04:36 04.05
Soccer365
›
Competitions
›
Chilean Cup
›
2024
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014
2013
2012
2011
2010
2009/2010
2008
›
Schedule
Tournament
Schedule
Results
Stadiums
Teams
Coaches
History
All teams
All teams
11 de Septiembre
Alas Portuarias
Antofagasta
Audax Italiano
Barcelona Copiapó
Barnechea
Central Norte
Chimbarongo
Cobreloa
Cobresal
Colchagua
Colina
Colo-Colo
Comunal Cabrero
Concepcion
Concon National
Curico Unido
Deportes Iquique
Deportes La Serena
Deportes Limache
Deportes Linares
Deportes Melipilla
Deportes Puerto Montt
Deportes Quillón
Deportes Rengo
Deportes Santa Cruz
Deportes Temuco
Deportes Valdivia
El Lucero
Everton de Vina del Mar
Ferro Monte Águila
General Velasquez
Glorias Navales
Huachipato
Iberia
Imperial Unido
Juvenil Seminario
Lautaro de Buin
Marcos Trincado
Miramar
Municipal Mejillones
Municipal Puente Alto
Municipal Salamanca
Norte Unido
O'Higgins
Presidente Ibáñez
Provincial Osorno
Provincial Ovalle
Real San Joaquin
Recoleta
San Antonio Unido
San Luis
San Marcos de Arica
Santiago City
Santiago Morning
Santiago Wanderers
Trasandino
Union San Felipe
Unión Compañías
Unión Española
Unión La Calera
Unión Wanderers
Vicente Rosales
All cities
All cities
Arica
Rancagua
Vina Del Mar
All stadiums
All stadiums
Estadio Municipal Bernardo O'Higgins (Santiago de Chile)
Estadio Municipal Alcaldesa Ester Roa Rebolledo (Concepcion)
Estadio Regional Calvo y Bascunan (Antofagasta)
Estadio Municipal de Lo Barnechea (Santiago de Chile)
Estadio Municipal de San Felipe (San Felipe)
Estadio Elias Figueroa Brander (Valparaiso)
Estadio Municipal Joaquin Munoz Garcia (Santa Cruz)
Estadio Bicentenario Municipal de La Florida (Santiago de Chile)
Estadio Bicentenario La Granja (Curico)
Estadio Municipal de La Pintana (Santiago de Chile)
Estadio Municipal de Salamanca (Salamanca, Region de Coquimbo)
Estadio Municipal Bicentenario German Becker (Temuco)
Estadio Zorros del Desierto (Calama)
Complejo Freddy Carvajal (Coquimbo)
Estadio Bicentenario de Chinquihue (Puerto Montt)
Estadio Municipal de Colina (Colina)
Estadio Felix Gallardo de Valdivia (Valdivia)
Estadio Municipal De Puente Alto (Puente Alto)
Estadio La Portada de La Serena (La Serena)
Estadio Municipal de Monte Aguila (Monte Aguila)
Estadio Municipal de Mulchen (Mulchen)
Estadio Monumental David Arellano (Santiago de Chile)
El Teniente
Estadio CAP
Estadio Carlos Dittborn
Estadio El Cobre
Estadio Fiscal de Talca
Estadio Municipal Nicolás Chahuán Nazar
Estadio Santa Laura-Universidad SEK
Estadio Tierra de Campeones
Sausalito
Postponed
1st Round
-
Santiago City
-
Chimbarongo
-
-
Municipal Salamanca
-
Unión Compañías
-
15:00
Vicente Rosales
-
Unión Wanderers
-
16:00
Colina
-
Municipal Mejillones
-
16:00
Deportes Valdivia
-
Imperial Unido
-
18:30
Municipal Puente Alto
-
Colchagua
-
19:00
Juvenil Seminario
-
El Lucero
-
05.05, 15:00
Miramar
-
Glorias Navales
-
05.05, 15:00
Ferro Monte Águila
-
San Antonio Unido
-
05.05, 15:00
Iberia
-
Comunal Cabrero
-
Regional Stage - 8th Finals
10.06.24
Colo-Colo
-
Deportes Quillón
-
10.06.24
Deportes Puerto Montt
-
Alas Portuarias
-
10.06.24
San Marcos de Arica
-
11 de Septiembre
-
10.06.24
Cobreloa
-
Barcelona Copiapó
-
10.06.24
Huachipato
-
Presidente Ibáñez
-
10.06.24
Concepcion
-
Deportes Linares
-
10.06.24
Deportes Temuco
-
Provincial Osorno
-
10.06.24
Santiago Morning
-
Real San Joaquin
-
10.06.24
O'Higgins
-
Lautaro de Buin
-
10.06.24
Curico Unido
-
General Velasquez
-
10.06.24
Audax Italiano
-
Recoleta
-
10.06.24
Unión Española
-
Marcos Trincado
-
10.06.24
Deportes Santa Cruz
-
Deportes Rengo
-
10.06.24
Santiago Wanderers
-
Concon National
-
10.06.24
Union San Felipe
-
Deportes Melipilla
-
10.06.24
Barnechea
-
Deportes Limache
-
10.06.24
Unión La Calera
-
San Antonio Unido
-
10.06.24
Everton de Vina del Mar
-
San Luis
-
10.06.24
Cobresal
-
Provincial Ovalle
-
10.06.24
Deportes Iquique
-
Norte Unido
-
10.06.24
Antofagasta
-
Central Norte
-
10.06.24
Deportes La Serena
-
Trasandino
-