ME
Live
News
Live Scores
Competitions
FIFA World Cup
European Championship
UEFA Champions League
UEFA Europa League
Copa America
UEFA Nations League
FIFA World Cup qualification (UEFA)
Euro U21
Olympics
Euro U19
All Competitions
Premier League
FA Cup
Primera Division
Copa Del Rey
Serie A
Serie B
Premier Liga
First League
1. Bundesliga
Dfb Pokal
Ligue 1
Ligue 2
Premier League
Süper Lig
Major League Soccer
Eredivisie
Video
Transfers
Awards
UEFA Ranking
Other
FIFA Ranking
Birthdays
Sign in
21:49 17.04
Soccer365
›
Competitions
›
First League
›
2023/2024
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
›
Schedule
Tournament
Schedule
Results
Stadiums
Teams
Player stats
Coaches
Referees
Transfers
History
News
All teams
All teams
Akron
Alania Vladikavkaz
Arsenal Tula
Chernomorets Novorossiysk
Dinamo Makhachkala
Kamaz
Khimki
Leningradets
Neftekhimik
PFC Kuban
Rodina
SKA-Khabarovsk
Shinnik
Sokol Saratov
Torpedo Moscow
Tyumen
Volgar
Yenisey
All cities
All cities
Astrakhan
Grozny
Jaroslavl
Kaspiysk
Moscow
Naberezhnye Chelny
Saint Petersburg
Saratov
Tjumen
All stadiums
All stadiums
Anzhi-Arena
Central Stadium
Geolog
Lokomotiv
Luzhniki
Stadion KAMAZ
Stadion Petrovskij
Stadion Shinnik
Stadion im. Akhmat-Khadi Kadyrova
Postponed
24-round
23.03, 06:00
Postponed
Torpedo Moscow
-
PFC Kuban
-
23.03, 07:00
Postponed
Leningradets
-
Arsenal Tula
-
23.03, 08:00
Postponed
Kamaz
-
Yenisey
-
23.03, 09:00
Postponed
Tyumen
-
SKA-Khabarovsk
-
24.03, 05:30
Postponed
Sokol Saratov
-
Chernomorets Novorossiysk
-
24.03, 08:00
Postponed
Volgar-Astrakhan
-
Neftekhimik
-
24.03, 09:00
Postponed
Shinnik
-
Akron
-
24.03, 09:00
Postponed
Alania Vladikavkaz
-
Rodina
-
24.03, 11:30
Postponed
Dinamo Makhachkala
-
Khimki
-
28-round
19.04, 14:00
Rodina
-
Khimki
-
19.04, 23:59
SKA-Khabarovsk
-
Yenisey
-
20.04, 04:30
Tyumen
-
Neftekhimik
-
20.04, 09:00
Akron
-
PFC Kuban
-
20.04, 09:00
Leningradets
-
Sokol Saratov
-
20.04, 10:00
Alania Vladikavkaz
-
Volgar-Astrakhan
-
20.04, 10:00
Shinnik
-
Dinamo Makhachkala
-
20.04, 10:00
Kamaz
-
Chernomorets Novorossiysk
-
20.04, 11:00
Torpedo Moscow
-
Arsenal Tula
-
29-round
24.04, 05:00
SKA-Khabarovsk
-
Rodina
-
24.04, 09:00
Tyumen
-
Chernomorets Novorossiysk
-
24.04, 10:00
Volgar-Astrakhan
-
Torpedo Moscow
-
24.04, 10:00
Alania Vladikavkaz
-
PFC Kuban
-
24.04, 10:30
Akron
-
Leningradets
-
24.04, 11:00
Sokol Saratov
-
Yenisey
-
24.04, 11:00
Neftekhimik
-
Shinnik
-
24.04, 12:00
Khimki
-
Kamaz
-
24.04, 12:30
Dinamo Makhachkala
-
Arsenal Tula
-
30-round
28.04, 10:00
Rodina
-
Tyumen
-
28.04, 10:00
Leningradets
-
SKA-Khabarovsk
-
28.04, 10:00
PFC Kuban
-
Neftekhimik
-
28.04, 10:00
Torpedo Moscow
-
Khimki
-
28.04, 10:00
Yenisey
-
Volgar-Astrakhan
-
28.04, 10:00
Shinnik
-
Sokol Saratov
-
28.04, 10:00
Kamaz
-
Akron
-
28.04, 10:00
Arsenal Tula
-
Alania Vladikavkaz
-
29.04, 11:00
Chernomorets Novorossiysk
-
Dinamo Makhachkala
-
31-round
05.05, 10:00
Khimki
-
Sokol Saratov
-
05.05, 10:00
Dinamo Makhachkala
-
Volgar-Astrakhan
-
05.05, 10:00
Tyumen
-
Akron
-
05.05, 10:00
Chernomorets Novorossiysk
-
Torpedo Moscow
-
05.05, 10:00
PFC Kuban
-
Leningradets
-
05.05, 10:00
Neftekhimik
-
Yenisey
-
05.05, 10:00
Rodina
-
Arsenal Tula
-
05.05, 10:00
Alania Vladikavkaz
-
Shinnik
-
05.05, 10:00
SKA-Khabarovsk
-
Kamaz
-
32-round
12.05, 10:00
Kamaz
-
Rodina
-
12.05, 10:00
Akron
-
Dinamo Makhachkala
-
12.05, 10:00
Arsenal Tula
-
Neftekhimik
-
12.05, 10:00
Volgar-Astrakhan
-
Chernomorets Novorossiysk
-
12.05, 10:00
Shinnik
-
SKA-Khabarovsk
-
12.05, 10:00
Yenisey
-
PFC Kuban
-
12.05, 10:00
Torpedo Moscow
-
Alania Vladikavkaz
-
12.05, 10:00
Leningradets
-
Khimki
-
12.05, 10:00
Sokol Saratov
-
Tyumen
-
33-round
18.05, 10:00
Arsenal Tula
-
Akron
-
18.05, 10:00
Dinamo Makhachkala
-
Rodina
-
18.05, 10:00
Torpedo Moscow
-
Shinnik
-
18.05, 10:00
Sokol Saratov
-
Volgar-Astrakhan
-
18.05, 10:00
Tyumen
-
Kamaz
-
18.05, 10:00
Chernomorets Novorossiysk
-
Yenisey
-
18.05, 10:00
PFC Kuban
-
Khimki
-
18.05, 10:00
SKA-Khabarovsk
-
Alania Vladikavkaz
-
18.05, 10:00
Neftekhimik
-
Leningradets
-
34-round
25.05, 10:00
Khimki
-
Chernomorets Novorossiysk
-
25.05, 10:00
Yenisey
-
Tyumen
-
25.05, 10:00
Rodina
-
Neftekhimik
-
25.05, 10:00
Shinnik
-
Arsenal Tula
-
25.05, 10:00
Akron
-
SKA-Khabarovsk
-
25.05, 10:00
Kamaz
-
Sokol Saratov
-
25.05, 10:00
Volgar-Astrakhan
-
PFC Kuban
-
25.05, 10:00
Leningradets
-
Torpedo Moscow
-
25.05, 10:00
Alania Vladikavkaz
-
Dinamo Makhachkala
-