ME
Live
News
Live Scores
Competitions
FIFA World Cup
European Championship
UEFA Champions League
UEFA Europa League
Copa America
UEFA Nations League
FIFA World Cup qualification (UEFA)
Euro U21
Olympics
Euro U19
All Competitions
Premier League
FA Cup
Primera Division
Copa Del Rey
Serie A
Serie B
Premier Liga
First League
1. Bundesliga
Dfb Pokal
Ligue 1
Ligue 2
Premier League
Süper Lig
Major League Soccer
Eredivisie
Video
Transfers
Awards
UEFA Ranking
Other
FIFA Ranking
Birthdays
Sign in
22:21 05.05
Soccer365
›
Competitions
›
Croatian Cup
›
2023/2024
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
›
Results
Tournament
Schedule
Results
Stadiums
Teams
Coaches
History
News
All teams
All teams
Belisce
Bijelo Brdo
Bilogora 91
Cibalia
Croatia Zmijavci
Dinamo Zagreb
Dugo Selo
Gospić
Granicar Kotoriba
Granicar Zupanja
Grobnican Cavle
HNK Gorica
Hajduk Split
Istra 1961
Jadran LP
Jadran Porec
Jalžabet
Jaska Vinogradar
Karlovac
Krizevci
Kutjevo
Libertas Novska
Lokomotiva
Međimurec Pretetinec
Mladost Zdralovi
Moslavina
NK Zagreb
Novi Marof
Omladinac Gornja Vrba
Omladinac Staro Topolje
Oriolik Oriovac
Osijek
Papuk
Pitomača
Ponikve
Primorac Biograd
Rijeka
Rudar Labin
Rudeš
Sibenik
Slaven Belupo
Tigar Sveta Nedelja
Tomislav Drnje
Varazdin
Vardarac
Vukovar
Zagora
Zagorec Krapina
All cities
All cities
Split
Zagreb
All stadiums
All stadiums
Gradski stadion (Labin)
Stadion Adelija Haramija Beba (Cavle)
Nogometno igraliste Tigar Rakitje (Rakitje)
Igraliste NK Papuk Orahovica (Orahovica)
Gradski stadion Kazimir i Silvio (Biograd na Moru)
Stadion Gradski (Belisce)
Spomen Stadion Prve Nogometne Lopte (Zupanja)
Igraliste NK Bilogora 91 (Grubisno Polje)
Sportski Centar Jalzabet (Jalzabet)
Igraliste NK Vardarac (Vardarac)
Stadion Balinovac (Gospic)
Stadion Drnje (Drnje)
SRC Stanko Vlainic-Dida (Slavonski Brod)
Gradski Stadion Moslavine (Kutina)
Stadion Kutjevo (Kutjevo)
Stadion Boroviste (Unesic)
Stadion SRC Marijan Suto Mrma (Zmijavci)
Igraliste NK Jadran (Ploce)
Igraliste NK Rudes (Zagreb)
Stadion Anđelko Herjavec (Varazdin)
Stadion u Borovom Naselju (Vukovar)
SRC Velika Gorica (Velika Gorica)
Igraliste NK Oriolik (Oriovac)
Stadion Branko Cavlovic-Cavlek (Karlovac)
Stadion Veli Joze (Porec)
SRC Ponikve Stadion (Zagreb)
Gradski stadion (Dugo Selo)
SRC Podgora (Krapina)
Gradski Stadion (Krizevci)
Igraliste NK Libertas
Poljud
Stadion Cibalia
Stadion Kranjceviceva
Stadion Maksimir
Cancelled
Semi-finals
03.04, 13:00
Hajduk Split
0
Dinamo Zagreb
1
03.04, 10:00
Lokomotiva
0
Rijeka
1
Quarter-finals
28.02, 12:00
Dinamo Zagreb
4
HNK Gorica
0
28.02, 08:00
Rudeš
0
Rijeka
1
27.02, 12:00
Hajduk Split
5
Varazdin
0
27.02, 09:00
Lokomotiva
1
Osijek
0
8th Finals
05.12.23, 10:00
Varazdin
3
Istra 1961
2
05.12.23, 07:30
Cibalia
1
Rijeka
3
29.11.23, 07:30
Vukovar
1
Lokomotiva
2
01.11.23, 11:30
HNK Gorica
4
Krizevci
0
01.11.23, 09:00
Oriolik Oriovac
0
Dinamo Zagreb
8
31.10.23, 12:30
Karlovac
0
Osijek
1
31.10.23, 09:00
Jadran LP
0
Hajduk Split
2
31.10.23, 09:00
Rudeš
3
Slaven Belupo
1
16th Finals
27.09.23, 12:00
Karlovac
2
Jaska Vinogradar
1
27.09.23, 09:30
Jadran LP
2
Belisce
1
27.09.23, 09:30
Jadran Porec
0
pen
Oriolik Oriovac
0
27.09.23, 09:30
Ponikve
1
Dinamo Zagreb
4
27.09.23, 09:30
Vukovar
4
Bijelo Brdo
1
27.09.23, 09:30
Dugo Selo
0
Lokomotiva
1
27.09.23, 09:30
Zagorec Krapina
0
HNK Gorica
2
27.09.23, 09:30
Krizevci
4
Sibenik
3
27.09.23, 09:30
Croatia Zmijavci
0
Rudeš
1
27.09.23, 09:30
Zagora
0
Istra 1961
2
26.09.23, 09:30
Grobnican Cavle
0
pen
Varazdin
0
26.09.23, 09:30
Cibalia
6
NK Zagreb
0
26.09.23, 09:30
Kutjevo
1
Osijek
4
26.09.23, 09:30
Libertas Novska
0
Rijeka
9
20.09.23, 09:30
Moslavina
2
Slaven Belupo
4
13.09.23, 10:00
Omladinac Gornja Vrba
0
Hajduk Split
6
Preliminary Round
31.08.23, 10:30
Tomislav Drnje
1
Jadran LP
4
30.08.23, 10:30
Gospić
2
Kutjevo
4
30.08.23, 10:30
Vukovar
4
Granicar Kotoriba
0
30.08.23, 10:30
Vardarac
1
Karlovac
2
30.08.23, 10:30
Jalžabet
1
Moslavina
3
30.08.23, 10:30
Bilogora 91
0
Ponikve
2
30.08.23, 10:30
Jadran Porec
2
Mladost Zdralovi
1
30.08.23, 10:30
Granicar Zupanja
0
Croatia Zmijavci
3
30.08.23, 10:30
Zagorec Krapina
1
Omladinac Staro Topolje
0
30.08.23, 10:30
Belisce
3
Novi Marof
0
30.08.23, 10:30
Primorac Biograd
0
Krizevci
2
30.08.23, 10:30
Libertas Novska
1
Međimurec Pretetinec
0
29.08.23, 10:30
Papuk
1
Grobnican Cavle
29
29.08.23, 10:30
pen
Dugo Selo
2
Pitomača
2
22.08.23, 11:00
Tigar Sveta Nedelja
0
Omladinac Gornja Vrba
2
19.08.23, 11:30
Rudar Labin
2
Zagora
3