ME
Live
News
Live Scores
Competitions
FIFA World Cup
European Championship
UEFA Champions League
UEFA Europa League
Copa America
UEFA Nations League
FIFA World Cup qualification (UEFA)
Euro U21
Olympics
Euro U19
All Competitions
Premier League
FA Cup
Primera Division
Copa Del Rey
Serie A
Serie B
Premier Liga
First League
1. Bundesliga
Dfb Pokal
Ligue 1
Ligue 2
Premier League
Süper Lig
Major League Soccer
Eredivisie
Video
Transfers
Awards
UEFA Ranking
Other
FIFA Ranking
Birthdays
Sign in
09:01 04.05
Soccer365
›
Competitions
›
Latvian Cup
›
2024
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1992/1993
1992
›
Schedule
Tournament
Schedule
Results
Stadiums
Teams
Coaches
History
All teams
All teams
Aliance
Bauskas / Mēmele
Beitar / Riga Mariners
Cesis
DSVK Traktors
Dinamo Riga
Iecava
JDFS Alberts
JFC Jelgava
Jules Verne
Kadaga / Ostas
Kuldīgas / Goldingen
Lielupe
Limbazi
Livani
Madona / BJSS
Parks
Plavinas
Riga United
Rigas Futbola Skola
Salaspils
Sigulda
Sports United / Cēsis
Staiceles Bebri
Talsi
Union Riga
Valka
Ķekava / Auda
All stadiums
All stadiums
Latvijas Futbola federācijas mācību un treniņu centrs Staicele (Staicele)
RTU stadions (Rīga (Riga))
Bauskas pilsētas stadionā (Bauska)
Cēsu pilsētas stadions (Cēsis)
Rīgas 49. vidusskolas sporta komplekss (Rīga (Riga))
Hanzas vidusskolas laukums (Rīga (Riga))
Madonas pilsētas stadions (Madona)
Talsu pilsētas stadions (Talsu pilsēta)
Krimuldas vidusskolas stadions (Ragana)
Stadions Rīgas Ostvalda vidusskola (Rīga)
Salaspils sporta nama stadions (Salaspils)
Mezaparks Sports Village (Rīga (Riga))
Postponed
Preliminary Round
09:00
Staiceles Bebri
-
JFC Jelgava
-
05.05, 12:30
Union Riga
-
Beitar / Riga Mariners
-
1st Round
16.05, 12:00
Bauskas / Mēmele
-
JDFS Alberts
-
17.05, 13:00
Sports United / Cēsis
-
Rigas Futbola Skola
-
17.05, 13:45
DSVK Traktors
-
Plavinas
-
17.05, 14:15
Lielupe
-
Valka
-
18.05, 07:30
Aliance
-
Limbazi
-
18.05, 08:00
Madona / BJSS
-
Kuldīgas / Goldingen
-
18.05, 10:00
Talsi
-
Ķekava / Auda
-
18.05, 11:00
Sigulda
-
Parks
-
18.05, 12:00
Dinamo Riga
-
Iecava
-
19.05, 07:00
Salaspils
-
Livani
-
19.05, 09:00
Jules Verne
-
Cesis
-
19.05, 10:00
Riga United
-
Kadaga / Ostas
-