05:18 22.06
 
Tournament     Schedule     Results     Stadiums     Teams     Coaches     Players     History    
Tournament Schedule Results Stadiums Teams News History Predictions
All stadiums
All stadiums Slavia Shafa Stadium Football Academy Stadium Gabala City Stadium Bulgarska Armiya Savon Sanomat Areena Subotica City Stadium Ob Jezeru Stadium TGW Arena Lahden Stadion Stadionul Orasenesc Stadiumi Qemal Stafa Sammy Ofer Stadium Hasteinsvoellur Deeside Stadium Erosi Manjgaladze Stadium Tammela Stadion Banants Stadium Ta' Qali Stadio T. Morgagni Alytus Stadium Centenary Stadium MOL Arena Brandywell Stadium AEK Arena AFAS Stadion AFG Arena Aker Stadion Arasen Stadion Arena Nationala Arena Zabrze BSFZ-Arena Belle Vue Stadium Bloomfield Stadium Boris Paichadze Dinamo Arena Bozsik József Stadion Bravida Arena Complexul Sportiv Raional Orhei Easter Road Stadium Estadi Comunal d'Andorra la Vella Estadio Ramón Sánchez Pizjuán Estádio do Rio Ave Futebol Clube Farum Park Friends Arena GelreDome Generali Arena Groupama Arena Gundadalur INEA Ibrox Stadium Kadrioru staadion Kaplakrikavöllur Kostanay Central Stadium Ljudski vrt Luminus Arena Matmut Atlantique Mestský futbalový stadión Na Sihoti Mourneview Park Nacionalna Arena Filip II Makedonski Neftyanik OSK Brestskiy Olimpijski Stadion Asim Ferhatovic Hase Olimpiska centra Ventspils Stadiona Olympic Stadium Adem Jashari Oriel Park Ortalıq Park Hall Stadium Parken Partizan Stadium Pavlodar Central Stadium Peristeri Stadium Pittodrie Stadium Poljud Puskás Ferenc Stadion Red Bull Arena Rheinpark Stadion Sarpsborg Stadion Solitude Sportni park Stade Émile Mayrisch Stadio Antonis Papadopoulos Stadio Atleti Azzurri d'Italia Stadion Georgi Asparuhov Stadion Gradski vrt Stadion Grbavica Stadion Miejski Stadion Pecara Stadionul Viitorul Stadión Pasienky Stjoernuvoellur Stroitel Tallaght Stadium Tele2 Arena The Showgrounds Theodoros Kolokotronis Traktar Tsirion Athlítiko Kentro Turf Moor Victoria Stadium Vilniaus LFF stadionas Vodafone Arena Volodymyr Boiko Stadium Сair Stadium
Preliminary round
26.06, 14:00
 Sant Julia
-
-
Gzira United 
 
28.06, 12:00
 College Europa
-
-
Prishtina 
 
28.06, 14:00
 Engordany
-
-
Folgore Falciano 
 
28.06, 14:00
 Cefn Druids
-
-
Trakai 
 
28.06, 14:00
 B36
-
-
St josephs 
 
Round 1
Round 2