Sign in
23:17 17.02
Tournament Schedule Results Stadiums Teams Coaches News History Predictions
1st Round
Aveley 5 -
 3 Carshalton Athletic
Dagenham & Redbridge 4 -
 3 Sutton United
Darlington 1883 3 -
 2 Solihull Moors
Chester 2 -
 1 Hednesford Town
Salisbury 3 -
 2 Eastbourne Borough
Chorley 4 -
 4 Matlock Town
Halesowen Town 4 -
 2 Bradford Park Avenue
Altrincham 3 -
 4 Farsley Celtic
Hampton & Richmond Borough 4 -
 2 Tonbridge Angels
Southport 5 -
 3 South Shields
Barrow 4 -
 2 Atherton Collieries
Qualification Round 5
Hornchurch 5 -
 5 Oxford City
Chippenham Town 3 -
 4 Dulwich Hamlet
Alfreton Town 2 -
 4 Blyth Spartans
Hereford 0 -
 3 King's Lynn Town
Slough Town 2 -
 3 Concord Rangers
Gosport Borough 2 -
 3 Bath City
Dartford 2 -
 3 Maidstone United
South Shields 5 -
 1 Stourbridge
Paulton Rovers 1 -
 2 Sholing
4th Round
Hartley Wintney 3 -
 2 Westfield FC
Biggleswade Town 3 -
 2 Metropolitan Police
Whitehawk 3 -
 4 Hastings
Aveley 5 -
 4 Taunton Town
Prescot Cables 2 -
 3 Runcorn Linnets
Redditch United 6 -
 5 Barwell
Lancaster City 3 -
 4 Stourbridge
3rd Round
Morpeth Town 6 -
 1 Mossley
Banbury United 1 -
 2 Rushden & Diamonds
Margate 2 -
 0 Barking
Taunton Town 6 -
 3 Wimborne Town
Soham Town Rangers 3 -
 0 St Ives Town
Dorchester Town 3 -
 6 Salisbury
Sholing 2 -
 0 Marlow
Hayes & Yeading United 3 -
 2 Wingate & Finchley
Enfield Town 5 -
 3 Bishop's Stortford
Canvey Island 5 -
 4 Chipstead
Tiverton Town 6 -
 6 Yate Town
Pickering Town 0 -
 3 Prescot Cables
Merthyr Town 6 -
 7 Cinderford Town
Stamford 2 -
 5 Halesowen Town
Larkhall Athletic 2 -
 4 Paulton Rovers
Blackfield & Langley 4 -
 2 Truro City
Bedfont Sports 2 -
 2 Hitchin Town
Qualification Round 2
Cinderford Town 3 -
 2 Highworth Town
Corby Town 4 -
 1 Histon
Workington 4 -
 2 Droylsden
Witham Town 2 -
 4 Ashford United
Sevenoaks Town 4 -
 6 Aylesbury United
Halesowen Town 4 -
 1 Evesham United
Ware 3 -
 2 Whitstable Town
Canvey Island 7 -
 2 Ashford Town
Stocksbridge 2 -
 4 Pickering Town
Thame 8 -
 6 Winchester City
1st Round
Kidsgrove Athletic 3 -
 1 Daventry Town
Kidlington 2 -
 3 Thame
Bedford 3 -
 2 Biggleswade FC
Haywards Heath Town 3 -
 2 Ramsgate
Hanwell Town 5 -
 2 Harlow Town
Tadcaster Albion 7 -
 2 City of Liverpool
FA Trophy

FA Trophy

   
CountryEngland
Date28.09.2019 - 17.05.2020
Played352 of 356
Stage4th Round
       
    Jason Gilchrist 4   2
    Nick Haughton 4   3
    Jordan Hulme 3    
    Danny Mills 3   1
    Josh March 3 1 1
    Rhys Murphy 3   2
    Josh Walker 3   2
    Courtney Duffus 3   2
    Matt Bateman 3   2
    Jordan Hulme 3   2