Sign in
06:34 14.07
Tournament Schedule Results Stadiums Teams Player stats Coaches History
1st Round
Aveley 5 -
 3 Carshalton Athletic
Dagenham & Redbridge 4 -
 3 Sutton United
Darlington 1883 3 -
 2 Solihull Moors
Chester 2 -
 1 Hednesford Town
Salisbury 3 -
 2 Eastbourne Borough
Chorley 4 -
 4 Matlock Town
Halesowen Town 4 -
 2 Bradford Park Avenue
Altrincham 3 -
 4 Farsley Celtic
Hampton & Richmond Borough 4 -
 2 Tonbridge Angels
Southport 5 -
 3 South Shields
Barrow 4 -
 2 Atherton Collieries
3rd Qualifying Round
Hornchurch 5 -
 5 Oxford City
Chippenham Town 3 -
 4 Dulwich Hamlet
Alfreton Town 2 -
 4 Blyth Spartans
Hereford 0 -
 3 King's Lynn Town
Slough Town 2 -
 3 Concord Rangers
Gosport Borough 2 -
 3 Bath City
Dartford 2 -
 3 Maidstone United
South Shields 5 -
 1 Stourbridge
Paulton Rovers 1 -
 2 Sholing
2nd Qualifying Round
Hartley Wintney 3 -
 2 Westfield
Biggleswade Town 3 -
 2 Metropolitan Police
Whitehawk 3 -
 4 Hastings
Aveley 5 -
 4 Taunton Town
Prescot Cables 2 -
 3 Runcorn Linnets
Redditch United 6 -
 5 Barwell
Lancaster City 3 -
 4 Stourbridge
1st Qualifying Round
Morpeth Town 6 -
 1 Mossley
Banbury United 1 -
 2 Rushden & Diamonds
Margate 2 -
 0 Barking
Taunton Town 6 -
 3 Wimborne Town
Soham Town Rangers 3 -
 0 St Ives Town
Dorchester Town 3 -
 6 Salisbury
Sholing 2 -
 0 Marlow
Hayes & Yeading United 3 -
 2 Wingate & Finchley
Enfield Town 5 -
 3 Bishop's Stortford
Canvey Island 5 -
 4 Chipstead
Tiverton Town 6 -
 6 Yate Town
Pickering Town 0 -
 3 Prescot Cables
Merthyr Town 6 -
 7 Cinderford Town
Stamford 2 -
 5 Halesowen Town
Larkhall Athletic 2 -
 4 Paulton Rovers
Blackfield & Langley 4 -
 2 Truro City
Bedfont Sports 2 -
 2 Hitchin Town
2nd Preliminary Round
Cinderford Town 3 -
 2 Highworth Town
Corby Town 4 -
 1 Histon
Workington 4 -
 2 Droylsden
Witham Town 2 -
 4 Ashford United
Sevenoaks Town 4 -
 6 Aylesbury United
Halesowen Town 4 -
 1 Evesham United
Ware 3 -
 2 Whitstable Town
Canvey Island 7 -
 2 Ashford Town
Stocksbridge 2 -
 4 Pickering Town
Thame 8 -
 6 Winchester City
1st Preliminary Round
Kidsgrove Athletic 3 -
 1 Daventry Town
Kidlington 2 -
 3 Thame
Bedford 3 -
 2 Biggleswade FC
Haywards Heath Town 3 -
 2 Ramsgate
Hanwell Town 5 -
 2 Harlow Town
Tadcaster Albion 7 -
 2 City of Liverpool
FA Trophy

FA Trophy

Winner
Country
England
Date28.09.2019 - 03.05.2021
Played359 of 359
       
  4   2
  4   3
  4   4
 
Jordan Hulme
3    
  3   1
  3 1 1
  3   2
  3   3
  3   2
  3   3