19:12 22.05
Tournament Schedule Results Teams History
2. Round
Rotor 1 -
 3 Bordeaux
Zimbru Chisinau 3 -
 6 Sparta Prague
Lens 4 -
 0 Ch. Odessa
Slavia Prague 3 -
 1 Lugano
Rapid JC 2 -
 3 Benfica
Olympiakos Piraeus 2 -
 2 Sevilla
Vitória Guimarães 0 -
 7 Barcelona
AC Milan 3 -
 1 Strasbourg
Eendracht Aalst 0 -
 4 AS Roma
Liverpool 0 -
 1 Brondby
PSV 8 -
 3 Leeds United
Nottingham 1 -
 0 Auxerre
Bayern Munich 4 -
 1 Raith Rovers
Dinamo Minsk 2 -
 6 Werder Bremen
Betis 4 -
 1 Kaiserslautern
Lazio 1 -
 4 Lyon
1. Round
Nottingham 2 -
 2 Malmo FF
Widzew Lodz 1 -
 1 Ch. Odessa
Leeds United 3 -
 1 Monaco
Lillestrøm 0 -
 3 Brondby
ÍA 2 -
 3 Raith Rovers
Slavia Prague 2 -
 1 Freiburg
Kaiserslautern 4 -
 2 Slovan Bratislava
Inter 1 -
 2 Lugano
Lyon 2 -
 0 SC Farense (Por)
Eendracht Aalst 3 -
 1 Levski
Werder Bremen 7 -
 0 Glenavon
Auxerre 2 -
 1 Viking
Liverpool 2 -
 1 Spartak Vladikavkaz
Jelgava 1 -
 3 Zimbru Chisinau
Dinamo Minsk 3 -
 1 Austria Vienna
Lokomotiv Moscow 1 -
 5 Bayern Munich
Maribor 1 -
 5 Olympiakos Piraeus
Barcelona 12 -
 0 Hapoel Be'er Sheva
Omonia Nicosia 1 -
 7 Lazio
Újpest 0 -
 5 Strasbourg
Zagłębie Lubin 1 -
 8 AC Milan
St. Liege 1 -
 3 Vitória Guimarães
Betis 4 -
 1 Fenerbahce
Manchester United 2 -
 2 Rotor
PSV 8 -
 2 MyPa
Silkeborg 2 -
 2 Sparta Prague
Benfica 5 -
 2 Lierse
AS Roma 5 -
 1 Xamax
Botev Plovdiv 1 -
 3 Sevilla
O. Ljubljana 2 -
 5 Rapid JC
Avenir 0 -
 13 Lens
Bordeaux 3 -
 1 Vardar
Preliminary round
Lugano 4 -
 0 Jeunesse d'Esch
Dinamo Minsk 3 -
 1 Universitatea Craiova
Partizani 0 -
 6 Fenerbahce
Samtredia 0 -
 3 Vardar
Dinamo Tbilisi 0 -
 2 Botev Plovdiv
O. Ljubljana 3 -
 2 Apollon Smirnis
Xamax 1 -
 0 Crvena Zvezda
Ch. Odessa 7 -
 2 Hibernians
Austria Vienna 9 -
 1 Kapaz
Hapoel Be'er Sheva 3 -
 0 Tirana
Levski 2 -
 1 Din. Bucuresti
Shirak Gyumri 0 -
 1 Zagłębie Lubin
ÍA 6 -
 0 Shelbourne
Hafnarfjordur 0 -
 1 Glenavon
Újpest 3 -
 1 Kosice
Sliema Wanderers 1 -
 5 Omonia Nicosia
Galatasaray 2 -
 4 Sparta Prague
Viking 7 -
 1 Tampere
Widzew Lodz 5 -
 0 Bangor City
Inkaras 0 -
 6 Brondby
Flora 1 -
 4 Lillestrøm
MyPa 3 -
 3 Motherwell
Maribor 2 -
 1 Skonto
Slavia Prague 2 -
 1 Sturm Graz
Osijek 0 -
 6 Slovan Bratislava
Silkeborg 6 -
 1 Crusaders
Jelgava 2 -
 1 Afan Lido
Gøtu 2 -
 6 Raith Rovers
Olympiakos Piraeus 3 -
 0 Slavia Sofia
Hapoel Tel Aviv 0 -
 2 Zimbru Chisinau
Avenir 3 -
 0 Orebro
Malmo FF 4 -
 0 Dundalk