17:15 18.12
Tournament Schedule Results Teams History
2nd Round
PAOK 6 -
 9 Atletico Madrid
OFI 4 -
 5 Auxerre
Bastia 3 -
 3 Steaua Bucuresti
Lazio 3 -
 0 Rotor
Valladolid 1 -
 4 Spartak Moscow
Twente 1 -
 1 Aarhus
Aston Villa 2 -
 1 Athletic Bilbao
Liverpool 2 -
 3 Strasbourg
Lyon 3 -
 4 Inter
Dinamo Zagreb 2 -
 1 MTK Budapest
Anderlecht 1 -
 3 Schalke
Udinese 2 -
 2 Ajax
Dinamo Tbilisi 0 -
 5 Braga
Bochum 4 -
 2 Club Brugge
Karlsruher 3 -
 1 Metz
Munich 1860 2 -
 4 Rapid Vienna
1. Round
Leicester 1 -
 4 Atletico Madrid
Nantes 2 -
 3 Aarhus
Metz 6 -
 1 Mouscron
Lillestrøm 2 -
 2 Twente
Club Brugge 4 -
 2 Beitar Jerusalem
Xamax 0 -
 4 Inter
Liverpool 2 -
 2 Celtic
Orebro 1 -
 6 Rotor
Braga 3 -
 2 Vitesse
Grasshoppers 4 -
 9 Dinamo Zagreb
Athletic Bilbao 4 -
 1 Sampdoria
Aston Villa 1 -
 0 Bordeaux
Fenerbahce 1 -
 2 Steaua Bucuresti
Benfica 0 -
 1 Bastia
Spartak Moscow 6 -
 1 Sion
Ferencváros 2 -
 4 OFI
Lazio 6 -
 1 Vitória Guimarães
Rangers 2 -
 4 Strasbourg
Spartak Vladikavkaz 1 -
 4 MTK Budapest
Brondby 3 -
 7 Lyon
Dinamo Tbilisi 2 -
 1 Slavia Mozyr
Skonto 1 -
 2 Valladolid
Arsenal 1 -
 2 PAOK
Udinese 3 -
 1 Widzew Lodz
Ajax 10 -
 2 Maribor
Anorthosis 2 -
 3 Karlsruher
Auxerre 2 -
 1 Deportivo La Coruña
Anderlecht 7 -
 6 Austria Salzburg
Hajduk Split 2 -
 5 Schalke
Bochum 6 -
 5 Trabzonspor
Munich 1860 7 -
 1 Jazz Pori
Hapoel Petah Tikva 1 -
 2 Rapid Vienna
Second qualifying round
Vorskla Poltava 0 -
 4 Anderlecht
Malmo FF 2 -
 5 Hajduk Split
Viking 2 -
 4 Xamax
Hapoel Petah Tikva 1 -
 0 Vejle
Celtic 7 -
 5 Tirol Innsbruck
Dundee Utd 1 -
 2 Trabzonspor
Odra Wodzislaw 3 -
 6 Rotor
Ferencváros 5 -
 3 Helsingborg
Brann 2 -
 3 Grasshoppers
Club Brugge 8 -
 3 Gorica
OFI 3 -
 1 KR Reykjavik
Orebro 1 -
 1 Jablonec
Mouscron 3 -
 0 Apollon
Lillestrøm 3 -
 0 Dinamo Minsk
Aarhus 3 -
 2 Újpest
Dnipro 2 -
 6 Spartak Vladikavkaz
Trnava 3 -
 6 PAOK
Zbrojovka Brno 3 -
 6 Rapid Vienna
Preliminary round
Trnava 4 -
 1 Birkirkara
Ferencváros 6 -
 0 Bohemians
Hajduk Split 6 -
 1 Grevenmacher
Celtic 8 -
 0 Inter Cardiff
Qarabag Agdam 0 -
 8 Jablonec
Vorskla Poltava 5 -
 2 Daugava Riga
Kolkheti Poti 2 -
 2 Dinamo Minsk
Flora 1 -
 3 Hapoel Petah Tikva
Yerevan 1 -
 8 Dnipro
Zbrojovka Brno 7 -
 4 Inkaras
Apollon 4 -
 1 MyPa
Tiligul-Tiras 1 -
 10 Xamax
Coleraine 1 -
 10 Grasshoppers
Viking 7 -
 4 Vojvodina
Pobeda Prilep 2 -
 4 Odra Wodzislaw
Din. Bucuresti 1 -
 4 KR Reykjavik
Naftex 4 -
 4 Brann
Dundee Utd 17 -
 0 Principat
Otelul 4 -
 4 Gorica
KÍ Klaksvík 2 -
 9 Újpest