04:38 20.11
Tournament Schedule Results Teams History
3. Round
Rapid JC 2 -
 1 Bordeaux
Lokomotiv Moscow 1 -
 3 Hapoel Tel Aviv
Hertha Berlin 0 -
 3 Servette
Borussia Dortmund 2 -
 0 FC Copenhagen
PSV 6 -
 4 PAOK
Brondby 1 -
 4 Parma
Mallorca 2 -
 5 Liberec
Lyon 4 -
 4 Club Brugge
Litex Lovech 3 -
 4 AEK Athens
Leeds United 4 -
 3 Grasshoppers
Freiburg 2 -
 3 Feyenoord
Lille 3 -
 0 Fiorentina
Inter 4 -
 2 Ipswich
Sporting Lisbon 1 -
 3 AC Milan
Paris SG 0 -
 0 Rangers
Celtic 1 -
 1 Valencia
2nd Round
Hertha Berlin 3 -
 0 Viking
Maccabi Tel Aviv 3 -
 5 Rapid JC
AEK Athens 5 -
 3 Osijek
Club Brugge 7 -
 0 Arsenal Kiev
Litex Lovech 2 -
 0 Union Berlin
Ajax 0 -
 1 FC Copenhagen
Valencia 7 -
 2 Legia
St. Liege 0 -
 4 Bordeaux
Twente 5 -
 6 Grasshoppers
Sporting Lisbon 7 -
 1 Halmstad
Dukla Prague 3 -
 8 PAOK
Chelsea 1 -
 3 Hapoel Tel Aviv
St. Gallen 2 -
 4 Freiburg
CSKA Sofia 0 -
 3 AC Milan
Brondby 6 -
 3 Varazdin
Parma 3 -
 1 VV DOS
Dynamo Moscow 2 -
 7 Rangers
Tirol Innsbruck 2 -
 4 Fiorentina
Troyes 5 -
 6 Leeds United
Servette 1 -
 0 Zaragoza
Wisla 1 -
 2 Inter
Rapid Vienna 2 -
 6 Paris SG
Helsingborg 1 -
 3 Ipswich
Liberec 4 -
 3 Celta Vigo
1. Round
Paris SG 0 -
 0 Rapid Bucuresti
Osijek 3 -
 1 Gorica
Tirol Innsbruck 1 -
 0 Zizkov
Freiburg 2 -
 1 Puchov
Fylkir 1 -
 6 Rapid JC
Ružomberok 2 -
 6 Troyes
Valencia 6 -
 0 Chernomorets
Hertha Berlin 3 -
 0 Westerlo
Halmstad 2 -
 1 Genclerbirligi
Hibernians 3 -
 4 AEK Athens
Brondby 4 -
 2 O. Ljubljana
Slovan Bratislava 1 -
 2 Liberec
Obilic 2 -
 4 FC Copenhagen
Strasbourg 2 -
 4 St. Liege
HJK 0 -
 3 Parma
Viking 3 -
 1 Kilmarnock
Apollon 0 -
 5 Ajax
Silkeborg 1 -
 5 Zaragoza
Grasshoppers 6 -
 2 Din. Bucuresti
Sedan 3 -
 5 Dukla Prague
Elfsborg 2 -
 10 Legia
Birkirkara 0 -
 1 Dynamo Moscow
Fiorentina 2 -
 1 Dnipro
Steaua Bucuresti 2 -
 3 St. Gallen
Debrecen 4 -
 6 Bordeaux
Sigma Olomouc 4 -
 7 Celta Vigo
Sporting Lisbon 6 -
 2 Midtjylland
Wisla 3 -
 2 Hajduk Split
Club Brugge 9 -
 3 Olympiakos Nicosia
AC Milan 6 -
 0 BATE
Union Berlin 4 -
 1 Haka
Crvena Zvezda 2 -
 3 Arsenal Kiev
Rapid Vienna 5 -
 2 Partizan
Maccabi Tel Aviv 3 -
 3 Dinamo Zagreb
Twente 4 -
 1 Polonia Warszawa
Litex Lovech 3 -
 1 Inter Bratislava
Shakhtar 2 -
 4 CSKA Sofia
Gaziantepspor 1 -
 2 Hapoel Tel Aviv
Helsingborg 3 -
 3 Odd Grenland
Slavia Prague 1 -
 2 Servette
Grazer 3 -
 6 VV DOS
PAOK 4 -
 0 Karnten
Varazdin 3 -
 3 Aston Villa
FC Brasov 0 -
 6 Inter
Levski 0 -
 5 Chelsea
Torpedo Moscow 2 -
 3 Ipswich
Leeds United 3 -
 1 Marítimo
Qualifying round
Brotnjo 1 -
 2 Viking
Jokerit 0 -
 4 Arsenal Kiev
St. Liege 6 -
 1 Vardar
Ventspils 1 -
 3 HJK
Slovan Bratislava 5 -
 0 Cwmbran
Sarajevo 0 -
 2 Marítimo
Pogoń Szczecin 2 -
 3 Fylkir
Flora 0 -
 2 Dinamo Zagreb
Kilmarnock 2 -
 0 Glenavon
Apollon 5 -
 4 Tirana
Hapoel Tel Aviv 5 -
 0 Ararat Yerevan
Legia 6 -
 1 Etzella
Gaziantepspor 4 -
 1 Zimbru Chisinau
Osijek 2 -
 2 Dinaburg
Gorica 1 -
 0 Neftci Baku
Grazer 6 -
 2 HB Torshavn
Rapid Bucuresti 12 -
 0 Atlantas
Sliema Wanderers 2 -
 4 Puchov
Litex Lovech 3 -
 1 Longford Town
Shelbourne 0 -
 5 Brondby
Partizan 8 -
 1 FC Santa Coloma
Žalgiris 0 -
 7 Maccabi Tel Aviv
CSKA Sofia 5 -
 2 Sachter Soligorsk
Helsingborg 5 -
 2 MyPa
BATE 5 -
 2 Dinamo Tbilisi
Nistru Otaci 1 -
 3 Debrecen
TNS 0 -
 6 Polonia Warszawa
Lokomotivi Tbilisi 1 -
 1 Birkirkara
Grevenmacher 0 -
 8 AEK Athens
Belshina 1 -
 3 Ružomberok
Dunaujvaros 4 -
 6 Olympiakos Nicosia
Varazdin 9 -
 4 Vaduz
Dinamo Tirana 1 -
 4 Din. Bucuresti
Elfsborg 5 -
 3 Narva
Mika 1 -
 7 FC Brasov
St. Gallen 4 -
 3 Pelister
Gøtu 1 -
 5 Obilic
Glentoran 1 -
 5 Midtjylland
Safa 0 -
 7 O. Ljubljana
Akraness 1 -
 10 Club Brugge
Rapid Vienna 3 -
 0 Cosmos