15:16 22.05
Tournament Schedule Results Teams History
3. Round
Mallorca 3 -
 1 Spartak Moscow
Newcastle Utd 4 -
 2 Vålerenga
Bordeaux 5 -
 1 Dyskobolia
AS Roma 2 -
 1 Gaziantepspor
Dnipro 0 -
 1 Marseille
Villarreal 5 -
 2 Galatasaray
PSV 3 -
 1 Perugia
Genclerbirligi 4 -
 0 Parma
Panathinaikos 0 -
 1 Auxerre
Barcelona 3 -
 1 Brondby
Debrecen 0 -
 1 Club Brugge
Teplice 1 -
 3 Celtic
Inter 2 -
 2 Sochaux
Levski 2 -
 6 Liverpool
Besiktas 2 -
 5 Valencia
Rosenborg 2 -
 2 Benfica
2. Round
Crvena Zvezda 0 -
 1 Rosenborg
Lens 1 -
 6 Gaziantepspor
Levski 2 -
 2 Slavia Prague
Din. Bucuresti 3 -
 5 Spartak Moscow
Dnipro 3 -
 1 Dinamo Zagreb
Brondby 3 -
 3 Schalke
Heart of Midlothian 1 -
 2 Bordeaux
Wisla 0 -
 0 Vålerenga
Auxerre 4 -
 0 VV DOS
Barcelona 5 -
 0 Panionios
Sporting Lisbon 1 -
 4 Genclerbirligi
Liverpool 2 -
 1 Steaua Bucuresti
Torpedo Moscow 1 -
 2 Villarreal
Debrecen 1 -
 1 PAOK
Mallorca 3 -
 2 FC Copenhagen
Newcastle Utd 4 -
 2 Basel
Parma 9 -
 0 Austria Salzburg
Sochaux 6 -
 2 Borussia Dortmund
Aris 1 -
 3 Perugia
Teplice 3 -
 1 Feyenoord
Dyskobolia 1 -
 1 Manchester City
Hajduk Split 1 -
 2 AS Roma
Maccabi Haifa 0 -
 4 Valencia
Molde 1 -
 5 Benfica
1. Round
Levski 5 -
 0 Hapoel Ramat Gan
Torpedo Moscow 2 -
 2 CSKA Sofia
Slavia Prague 4 -
 2 Smederevo
Nordsjaelland 1 -
 3 Panionios
Blackburn 2 -
 4 Genclerbirligi
MTK Budapest 1 -
 3 Dinamo Zagreb
Dyskobolia 1 -
 0 Hertha Berlin
Zizkov 0 -
 2 Brondby
Sochaux 3 -
 0 MyPa
Parma 4 -
 1 Met. Donetsk
Molde 3 -
 2 Uniao de Leiria
Esbjerg 1 -
 3 Spartak Moscow
Debrecen 6 -
 3 Varazdin
Aris 3 -
 2 Zimbru Chisinau
Grazer 1 -
 1 Vålerenga
Lens 6 -
 0 Cementarnica
Perugia 3 -
 1 Dundee
Teplice 3 -
 1 Kaiserslautern
Zilina 0 -
 6 VV DOS
Basel 3 -
 2 Yeni Malatyaspor
Hapoel Tel Aviv 0 -
 1 Gaziantepspor
Rosenborg 10 -
 1 Ventspils
Barcelona 9 -
 1 Puchov
NK Celje 3 -
 4 Maccabi Haifa
Hajduk Split 1 -
 1 Grasshoppers
Shakhtar 2 -
 5 Din. Bucuresti
Crvena Zvezda 6 -
 5 Odense
Liverpool 4 -
 1 O. Ljubljana
FC Copenhagen 2 -
 2 Ferencváros
Lyn 1 -
 3 PAOK
Mallorca 6 -
 3 APOEL
Udinese 2 -
 2 Austria Salzburg
Benfica 2 -
 1 Louviér
Valencia 2 -
 0 AIK
Borussia Dortmund 3 -
 1 Austria Vienna
Steaua Bucuresti 2 -
 1 Southampton
Xamax 0 -
 2 Auxerre
Vardar 1 -
 5 AS Roma
Zeljeznicar 0 -
 2 Heart of Midlothian
Breda 0 -
 6 Newcastle Utd
Lokeren 2 -
 4 Manchester City
Trabzonspor 2 -
 3 Villarreal
Malmo FF 0 -
 3 Sporting Lisbon
Schalke 1 -
 0 Kamen Ingrad
Dnipro 4 -
 2 Hamburger
NEC 2 -
 4 Wisla
Karnten 1 -
 3 Feyenoord
Petrzalka 2 -
 3 Bordeaux
Qualifying round
Hajduk Split 2 -
 2 Haka
Xamax 4 -
 0 Valletta
Smederevo 4 -
 1 Sarajevo
Wisla Plock 3 -
 3 Ventspils
Levski 6 -
 1 Atyrau
Steaua Bucuresti 1 -
 1 Neman
Debrecen 3 -
 2 Ekranas
Sioni 0 -
 6 Puchov
Katowice 1 -
 1 Cementarnica
Lokeren 7 -
 1 Dinamo Tirana
Astana 1 -
 6 Zizkov
Varazdin 6 -
 3 Levadia
Young Boys 4 -
 5 MyPa
Belasica 2 -
 12 NK Celje
Dudelange 0 -
 2 Petrzalka
Domagnano 0 -
 9 Torpedo Moscow
Grindavik 2 -
 3 Karnten
Derry City 1 -
 5 APOEL
Kamen Ingrad 9 -
 1 Etzella
Maccabi Haifa 6 -
 0 Cwmbran
FC Santa Coloma 1 -
 9 Esbjerg
Shirak Gyumri 0 -
 6 Nordsjaelland
KÍ Klaksvík 0 -
 6 Molde
Liepājas Metalurgs 3 -
 6 Din. Bucuresti
Dundee 6 -
 0
Zimbru Chisinau 2 -
 0 Litex Lovech
Dnipro 2 -
 0 Vaduz
Ferencváros 6 -
 0 Birkirkara
Uniao de Leiria 6 -
 2 Coleraine
TVMK 1 -
 4 Odense
Dinamo Minsk 0 -
 5 Brondby
Lyn 9 -
 1 NSI
Torpedo 0 -
 5 Lens
Shelbourne 2 -
 4 O. Ljubljana
Otaci 2 -
 8 Crvena Zvezda
Atlantas 1 -
 6 Dyskobolia
Portadown 0 -
 6 Malmo FF
Banants 2 -
 3 Hapoel Tel Aviv
Anorthosis 1 -
 4 Zeljeznicar
Fylkir 0 -
 1 AIK
TNS 0 -
 7 Manchester City