04:32 20.11
Tournament Schedule Results Teams History
2nd Round
Boavista 5 -
 1 Dinamo Tbilisi
Besiktas 3 -
 2 Legia
Valencia 1 -
 0 Slavia Prague
Spartak Moscow 2 -
 5 Hamburger
Anderlecht 1 -
 1 Vitória Guimarães
AS Roma 2 -
 4 Karlsruher
Xamax 1 -
 3 Helsingborg
Feyenoord 3 -
 1 Espanyol
Progresul 1 -
 3 Club Brugge
Monaco 4 -
 3 Borussia M
Grazer 1 -
 1 Inter
Brondby 2 -
 0 Aberdeen
Sporting Lisbon 2 -
 3 Metz
Newcastle Utd 6 -
 3 Ferencváros
Trabzonspor 3 -
 4 Schalke
Tenerife 5 -
 4 Lazio
1. Round
Aarau 0 -
 7 Brondby
Feyenoord 2 -
 1 CSKA Moscow
Espanyol 3 -
 2 APOEL
Inter 4 -
 1 Guingamp
Boavista 4 -
 4 Odense
Olympiakos Piraeus 3 -
 5 Ferencváros
Halmstad 2 -
 5 Newcastle Utd
Barry Town 4 -
 6 Aberdeen
Monaco 4 -
 1 Hutnik
Dynamo Moscow 1 -
 6 AS Roma
Hamburger 4 -
 0 Celtic
Maccabi Tel Aviv 3 -
 4 Tenerife
Legia 4 -
 4 Panathinaikos
Borussia M 6 -
 4 Arsenal
Progresul 2 -
 0 Ch. Odessa
Dinamo Tbilisi 2 -
 1 Torpedo Moscow
Trabzonspor 5 -
 2 Bodø / Glimt
Lyngby 1 -
 3 Club Brugge
Karlsruher 4 -
 2 Rapid Bucuresti
Helsingborg 1 -
 1 Aston Villa
Lazio 2 -
 1 Lens
Silkeborg 3 -
 5 Spartak Moscow
Slavia Prague 5 -
 2 Malmo FF
Grazer 3 -
 3 Beerschot
Sporting Lisbon 2 -
 1 Montpellier
Bayern Munich 1 -
 3 Valencia
Xamax 2 -
 1 Dinamo Kiev
Besiktas 3 -
 0 Molenbeek
Vitória Guimarães 3 -
 2 Parma
Anderlecht 5 -
 2 Spartak Vladikavkaz
Rapid JC 2 -
 5 Schalke
Metz 1 -
 0 Tirol Innsbruck
Second qualifying round
Celtic 1 -
 0 Kosice
Lok. Sofia 0 -
 2 Rapid Bucuresti
Odense 9 -
 1 Sliema Wanderers
APOEL 3 -
 1 Iraklis 1908
Spartak Moscow 3 -
 3 Dinamo Zagreb
Haka 1 -
 4 Legia
Progresul 1 -
 0 Partizan
Molde 1 -
 2 Dinamo Tbilisi
Hutnik 3 -
 2 Sigma Olomouc
Mura 0 -
 2 Lyngby
Vardar 0 -
 1 Halmstad
Jazz Pori 2 -
 4 Dynamo Moscow
Aberdeen 5 -
 4 Žalgiris
Barry Town 5 -
 5 BVSC
Dinamo-93 1 -
 4 Helsingborg
Torpedo Moscow 2 -
 1 Hajduk Split
Lantana 2 -
 4 Aarau
Besiktas 3 -
 2 Dinamo Minsk
Ch. Odessa 4 -
 2 HJK
Vojvodina 1 -
 7 Grazer
Xamax 6 -
 1 Anorthosis
CSKA Moscow 6 -
 1 Akraness
Tirol Innsbruck 5 -
 2 Slavia Sofia
Trabzonspor 5 -
 3 Slovan Bratislava
Malmo FF 4 -
 1 Skonto
Bodø / Glimt 7 -
 2 Beitar Jerusalem
Preliminary round
Vardar 3 -
 1 Gorica
Tirana 2 -
 10 Dinamo Zagreb
Floriana 2 -
 8 Beitar Jerusalem
HJK 6 -
 5 Pyunik Yerevan
APOEL 9 -
 3 B71
Lok. Sofia 7 -
 2 Neftci Baku
Legia 7 -
 2 Jeunesse d'Esch
Hajduk Split 6 -
 1 Zimbru Chisinau
Kosice 6 -
 2 Teuta Durrës
Shirak Gyumri 2 -
 6 Anorthosis
Zestafoni 3 -
 4 Sliema Wanderers
Inkaras 4 -
 5 Slavia Sofia
Mura 2 -
 0 Becej
Khazri Buzovna 2 -
 11 Hutnik
Crusaders 2 -
 3 Žalgiris
Skonto 7 -
 1 Newtown
Vojvodina 5 -
 1 Portadown
Gøtu 1 -
 4 Jazz Pori
Dinamo Minsk 1 -
 1 Bohemians
Flora 2 -
 3 Haka
Grevenmacher 2 -
 6 Dinamo Tbilisi
Partizan 4 -
 1 Maccabi Haifa
Slovan Bratislava 5 -
 3 St. Patrick
Vestmannaeyjar 1 -
 2 Lantana
Tiligul-Tiras 2 -
 4 Dinamo-93
Sileks 1 -
 2 Akraness
Dinaburg 1 -
 2 Barry Town